Příspěvky uživatele - 100.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký zádový postřikovač?, 8.5.2018
Dobrý večer, děkuji Vám za informace a odkazy, určitě příslušenství nějaké postupně dokoupím. Jen opravdu teď váhám, jestli membránový nebo pístový. Pěkný večer
Bataty, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Tak, tady je ta slíbená fotografie sazenice batátů ze zahradnictví Praskac v Rakousku. Asi by se z ní dalo udělat někoik dalřích řízků. Pěkný večer.
Jaký zádový postřikovač?, 30.4.2018
Tak jsem se přepsal ne SOLO473 PRO, ale CLASSIC, limit mám do 3.000-.
Jaký zádový postřikovač?, 30.4.2018
Dobrý večer, po dlouhém přemýšlení a trápení se s postřikovači DEZA, Inklemo a různých hypermarketových produktech z Číny, které se vyznačovaly velkou spotřebou postřiku a výsledným ne moc kvalitním výsledkem, častou nefunkčností zvažuji nákup nového... celý příspěvek >
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 18.4.2018
Dobrý večer, zájezd nám dopadl perfektně. Navštívili jsme zahradnictví ve Vídni ve čtvrti Kagran a Starkla a Praskace v Tullnu,. Všude plno perfektních rostlin, ale také hodně nakupujících rakušáků. Ve Vídni jsme v botanické zahradě navštívili burzu,... celý příspěvek >
Bataty, 15.4.2018
Děkuji, zkusím ještě počkat. Mám slíbenou fotku z nějakého zahradnictví z Rakouska, kde prodávají sazenice batátů. Dám ji sem.
Bataty, 11.4.2018
Dobrý večer, před 3,5 týdnem jsem koupil v Kauflandu 2 hlízy batátů,  na krabici byl jako distributor Čeroz Pha, dovoz z USA, ž po několika dnech ve vodě vyrazily první slabé kořínky, v posledním týdnu už i jeden silnější rozvětvený. Nic... celý příspěvek >
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 10.4.2018
Pěkný kytky a cena, no něco málo pokud to moc chci tak asi koupím (nesmím chtít, ale všechno), utěšuji se tím, že máme malé příjmy a ceny jsou takové jaké jsou. Navíc jsem byl v týdnu u Brabce a levně tam nebylo ani náhodou. Skoda, že se nikdo... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 1.4.2018
Milane dík za informaci, počkam si, až budou fotky. U těch fénů upozorňuji, že kvalita nic moc a rozhodně ne do vlhka, nejsou na trvalejší provoz,  asi bych šel do nějakého topného kabelu a raději 2 okruhy. Jarda
Rajčatový hokus pokus - průběh, 31.3.2018
Milane, můžeš sem prosím dát nějaké informace k balkonovníku - rozměry, náčrtek, materiál, fotky? Dík Jarda
Sazenice okurek jdou již teď do květu, 18.3.2018
Dobrý den, můj jediný důvod pro pěstování sazenic nakládaček, ale podstatný jsou slimáci. Klíčící vysetou okurku ihned po vyklíčení "ustřihnou", to, že semena vyklíčila poznám jen podle kousku stonku u země, blížilo se to 80-100%. U vysazených... celý příspěvek >
Sazenice okurek jdou již teď do květu, 18.3.2018
Semena pro získání sazenic nakládaček pro výsadbu na venkovní záhon po zmrzlých vysévám kolem poloviny dubna. Sadbu dělám v bytě, při příznivějším počasí vynáším na balkon. Vysévám odrůdu Charlotte, přerostky používám i na salát, salátovky již... celý příspěvek >
Bataty, 18.3.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestl, i když teď koupím několik menších hlíz batátů v zelenině je nějaká šance, že vyženou výhony abych získal aspoň pár řízků pro vyzkoušení?   Hlízy na naklíčení se musí zahrabat do zeminy, nebo se... celý příspěvek >
Urychlení klíčení semen celeru, 18.3.2018
Dobrý den. Z výsevu celeru 80ksemen před 1,5 měsícem mě vyklíčily jen 4 rostlinky. Klíčil jsem odrůdu ASTERIX. Výsev na povrch hodně vlhkého výsevního substrátu od Agro, pravda pytlík byl od loňska otevřený, nezasypávám, klíčeno v teplotě kolem 25... celý příspěvek >
Semena okurek nakládaček, 2.3.2018
Jakou odrůdu by jste doporučili? Před několika roky jsem objevil Charlotte a z důvodu několika plodů za listem mě velice vyhovuje. Je něco lepšího?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika