Příspěvky uživatele - 34.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jmelí, 18.11.2017
já myslím, že jsi ten strom zkrátka nechal desítky let zanedbat a nyní nadáváš na všechny kolem, sám sis nechal namnožit a rozmnožit jmelí, měli by ti místní sadaři ty pastelky asi fakt přerazit, chodit desítky let kolem stromů a kašlat naně, to... celý příspěvek >
Jmelí, 18.11.2017 Obsahuje fotku
Přikládám aktuální foto té Jaderničky. Pro představu o její velikosti si všimněte vpravo drátů el. vedení. Rafael.
Černy jeřab (Aronie), 17.11.2017
Jan Neruda a Jaroslav Cimrman: "Kdo chvíli stál, již stojí opodál..." * Aronie černá je moje likérnická skoro srdeční záležitost. (Až na čím dál ranější zrání a stále větší napadaní ptactvem). Taky by mně ty nové kultivary velmi... celý příspěvek >
Kaštanovník, 17.11.2017
No, já nejsem žádný zkušený sadař, pomolog a ani pěstitel jedlých kaštanů. Psal jsem a píšu, nebo se o to aspoň snažím, jen o zkušenostech a postřezích. * Jak mi v zimě ten jeden kaštánek umřel, tak na tom druhém letos absence opylovače poznat... celý příspěvek >
Jmelí, 17.11.2017
Tady v okolí je také pár starých stromů kde je jmelí, ale desítky let je stále stejné, nemyslím, že by se růst jmelí tak šíleně roznášel, stejně každý slušný sadař na strom několikrát za rok leze a není problém případnou větev se jmelím... celý příspěvek >
Kaštanovník, 17.11.2017
Měl jsem dva jedlé kaštánky které jsem navíc ve věku cca 5-7let, to už trochu plodily, musel přesadit. (Jeden nepřežil letošní zimu). A byly to asi semenáčky - soudím tak podle drobnějších plodů a podle toho, že kmínky nenesou žádné stopy po... celý příspěvek >
Jmelí, 17.11.2017
Jak jsem tady kdysi před léty narazil na toto vlákna přepadl mě neskutečný vztek. A chtěl jsem zveřejnit varovné fotky. Pak nějak zhibernovalo a myslel jsem, že lidé dostali rozum a zjistili o jaké invazivní sfinstvo hubící stromy se jedná. * A... celý příspěvek >
Kvasná skleněná zátka (trubička), 17.11.2017
Chybu neděláte žádnou - je to jen známka kvalitně utěsněného demižonu. Stávalo se mi to někdy u cideru pro kalvados, vín nebo kvasů při jejích delším skladování. Vysvětlení pro ten jev ale nemám. Asi tam během ležení probíhají nějaké procesy... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika