Příspěvky uživatele - 82.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
dřín květnatý - kde sehnat?, 24.7.2008
je to pravda, v plane maji opravdu svidu japonskou - cornus kousa, to jsem popletla. ta je ale velmi podobna,  ale dokonce hezci a ma i hezci kvety
dřín květnatý - kde sehnat?, 18.7.2008
lesnicka skolka plana nad luznici, cena 35,-, cca 1,2 metru vysoky kerik
Co to je za stromek?, 18.7.2008
kazdopadne je to nejakej chudak, kterymu se patrne moc dobre nedari...
keře se žlutými listy, 18.7.2008
kere za cca 35-45,- koupite v plane nad luznici v lesnicke skolce. jedna je primo u hlavniho tahu planou, druha taky v plane za rekou. maji opravdu pestry vyber bezvadnych keriku. i se zlutym listem se najde, napr. krasne svidy. ceny jsou... celý příspěvek >
Čím osázet JZ svah?, 18.7.2008
mne se to takhle libi, je to uz takove letite, zalozene, pekne. nechala bych to byt.. ty druhy, co se vam tam do ted udrzely, jsou ty prave...
Stříhání buku a myrobalánu, 6.6.2008
ani jedna z tech dvou rostlin neni na velikost 1 metru vhodna. teoreticky byste se mohl pokouset buk drzet ve forme "bonsaj", ale myrobalan je velice silne rostouci strom nebo ker a je ho pro takovy ucel vylozene skoda
Je to magnolie?, 6.6.2008
skoda, ze neni videt tvar listu, ale skoro s jistotou bych rekla, ze je to liliovnik tulipanokvety. je to strom, ktery najdete u nas predevsim ve starych parcich. neni uplne nebezny. daji se koupit i jeho sazenice, je to ale hodne velky strom.
Co je to za keř s bílými přírůstky?, 6.6.2008
jojo tak zvana japonska vrba. na kulu navic, vypada totalne neprirozene v tyhle uprave...
okrasný hloh, 6.6.2008
ja o ruzove (cervene) kvetoucich hlozich na oramovani casti zahrady uvazovala take. nakonec me odradila jejich nedostupnost (a cena). takze jsem zvolila hlohy obycejne, stromek je to stejne pekny a doba jeho kveteni stejne neni dlouha (a i bile kvety... celý příspěvek >
Mandloň - polabí, 6.6.2008
my pestujeme dve mandlone na rozhrani jiznich cech a vysociny. jsou to bezkonkurencne nejlepe rostouci nove zasazene stromy v nasi zahrade a netrpi vubec zadnymi chorobami.  loni kvetly poprve, pludky se ale neudrzely. letos kvetly podruhe a... celý příspěvek >
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 6.6.2008
ja pristi rok sazim take na kuprikol. letos brzy z jara jsem pouzila jiny pripravek a kaderavost je letos tak masivni, ze jsem to jeste nevidela. listy maji nejen cervene puchyrky, ale nektere jsou uplne zdeformovane, zdurene, bile, velmi silne a... celý příspěvek >
škumpa - alternativa, 15.5.2008
ja tedy mam ve dvore skumpu, opravdu skumpu a taky koukam jako blazen, co se tady o ni pise za horory. 2x odnozila pidistromecek, ktery jsme prejeli sekackou a nic se nestalo... asi bych ji nesazela vedle plotu nenavistneho souseda, ale jina je to... celý příspěvek >
Poraďte - hořící láska, 15.5.2008
to nebude kohoutek. moje mama tu kytku zna a taky se ji snazi sehnat. bohuzel si nemuzu vzpomenout na nazev, ale u mamy zjistim. je to kytka, o ktere si rika, ze kdyz je velke vedro, muze zacit horet, protoze je snad plna nejake pryskyrice.
Kde sehnat kakost?, 25.4.2008
zkuste trvalkovou skolku florianus v JH.
Jeřáb do malé zahrady, 25.4.2008
aronii bych Vam urcite nedoporucila, ta nebude mit 10 metru nikdy, je to pomerne malicky strom - a to celozivotne, naroubovana tak nebo onak.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika