Příspěvky uživatele - 80.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 30.5.2018
Když dozrává ungrešt, je pro mě na prvním místě před vším ostatním ovocem, kterého bylo dostatek od dětských let a tím není vzácné. Jen se podivuji, že Invicta byla u Vás mdlé chuti, jste druhým, který s ní kvůli chuti spokojen není, či nebyl. Mám... celý příspěvek >
Zahradnictví zoja, 25.5.2018
Jednalo se o višeň a ryngli, které jinde v nabídce nebyly a o broskev. Nižší cena vykompenzovala dopravné. Na zimu jsem je měla obalené ve dvojité bílé tkanině na stromky. Všechny jdou krásně, byly zalité před zimou, v zimě a s jarem vydatně,... celý příspěvek >
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Pokud k tomu přistupujete jako k pokusu, proč ne.  S bramborou se musí hýbat, od toho je okopaninou. Malé hlízky se vytvářejí jednodušeji v nakypřené zemině (hrůbku), která má schopnost zadržet maximum vody.. Tím, že se nahrnuje k nati hrůbek,... celý příspěvek >
Lze ze zlatice - stromku střihem dosáhnout keře?, 3.5.2018
Stromkového vydání se neobávejte, mám na chalupě a v blízké zahrádkářské oblasti jedna žena rovněž udržuje tvar stromku, jsou to krásné unikáty - velké koule ala slunce.
Spolehlivý zdroj keříků a stromků v okolí Brna, 11.4.2018
Pěkně jste tu Invictu poplil.
Co je to za květinu?, 4.3.2018
V r. 1974 jsem měla z eucharis nádhernou převislou svatební kytici, náhradou za v té době nevykvetlé bílé orchidje. Každý jednotlivý kvítek byl na drátku, šlo o nezapomenutelnou ojedinělou kompozici.
Zahradnictví zoja, 16.11.2017
Doporučuji, Objednávala jsem 3 různé ovocné stromky v pátek 10.11.  a v pondělí 13.11. zboží expedovali. Zabaleno perfektně, krásné stromky, všechno s visačkami o druhu, podnoži, certifikaci. Byla jsem mile překvapena.
Pozná někdo tuhle krasavici?, 9.7.2017
Za mých mladých let to byla jednodenní lilie, měl ji v zahrádce téměř každý. Loni, když bagry začaly planýrovat okolní, roky neudržované zahrady vykoupené na výstavbu, trs oranžových lilií jsem si vyryla, letos mi po přihnojení nádherně kvetly na... celý příspěvek >
Rajčata Favorita F1, 28.6.2017
Mám roubované velkoplodé rajče Culina. Druhý výhon jsem nechala až měl terminál tři laty květenství, takže mám dva, ten druhý ovíjím kolem samostatné tyče. Podnoží roubovaných rajčat je tykev, takže ponechání jen jednoho hlavního výhonu je nevyužití... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 28.6.2017
Nejsem si ale jist, zda je to opravdu ten pytel z PENNY. Nevzpomenete si někdo, zda je to on? Je to onen inkriminovaný substrát. Reagovaly na něho postupně negativně všechny moje čtyři druhy rajčat, celkem 90ks, nejdříve a nejvýrazněji Býčí... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na rajčatech, 28.6.2017
Od doby, kdy vzrostlé rostliny veškeré plodové zeleniny přihnojím v době květu ledkem vápenatým, jsou všechny plody čisté.
Kroucení listů u rajčat - proč?, 14.6.2017
Křísek révový – přenašeč fytoplasmy, původce choroby zlatého žloutnutí révy, je již v ČR
Kroucení listů u rajčat - proč?, 14.6.2017
Je to stolbur, zavlečeno z USA, žádná účinná chem. ochrana neexistuje.     Na moje rostliny byly přeneseny ze sousedova napadeného výhonu vinné révy.
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 12.6.2017
Ve výšce kolem 90cm se mi začaly vrcholky rajčat Start F1před deseti dny kadeřit, svíjet mladé lístky kolem řapíků a když ne to, tak byly spodky lístků obrácené k obloze, přitom rostliny plné květů. Po týdnu vyčkávání jsem dva dny po sobě... celý příspěvek >
Okurky nevzešly, 31.5.2017
Tak, tak, z různých druhů patizonů a dýní mi vzešla slabá třetina, ze zelených zukin jeden kus, ze žlutých zukin třetina. Za taková semena se mohou producenti stydět, kde jsou ty doby, kdy vzešlo každé semínko.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika