Příspěvky uživatele - 162.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 15.12.2017
. V pařeništi jsem průběžně měřil teplou.4 °C... Jistě to bylo "skutečné" pařeniště, tedy založené tak, že topí. Potom není sporu. Tepelný tok odspodu stačí na udržení teploty. Sklízel jsem rajčata v průběhu června, spíše ve druhé polovině.... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 15.12.2017
Bylo by dobré, kdyby zde uvedly své zkušenosti i někteří další zahradníci, A to je právě ten pudelkern. Prostě oni ti rychlíci nenapíší všechno. Ať už záměrně, nebo nevědomky, kvůli provozní slepotě. Ale drtivá většina pěstitelů v naší mylované... celý příspěvek >
Opál, 15.12.2017
Pod vlivem a díky možnosti, ochutnal jsem stejný Opál ze stejného stromu, resp. Globusu. Nedokážu posoudit, jak může být ještě lepší, ale toto mi stačí. Pro mně vyvážená chuť a jemné aroma snad jakoby banán. Když bude vychlazené, nebude chyba. Oproti... celý příspěvek >
Co jí koza, 11.11.2017
V zeměděské encyklopedii asi kolem roku 1932 je uvedeno, že užitek dávají zvířata až když dostanou víc, než záchovnou dávku. To jistě neznamená, že z nějaké vychrtliny nevymačkáte trochu něčeho, co se dá nazvat mlékem, ale je to už spíš týrání... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 10.11.2017
Inu kolegové, každý máte svůj díl pravdy a trochu to připomíná hádku těch dvou amerických milionářů, který z nich začínal chudší. I já pocházím z podobných poměrů, takže vím o čem se mluví. Ale od té doby jsme se přece jen trochu rozvinuli, takže se... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika