Příspěvky uživatele - 20.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Delikates, 10.11.2017 Obsahuje fotku
Rajčina "sestra" Aneta měla jablka ještě větší a krásně vybarvená, hojně plodila, ale velmi trpěla hořkou pihovitostí. Býval bych jí odpustil i průměrnou chuť. Už jsem celý stromek přerouboval. Shrňme doporučení pro pana Zdeňu, který požadoval sladší... celý příspěvek >
Delikates, 10.11.2017
Ano, ale Lotos je rezistent, kdežto Diadém je v pomologiích uváděn "jen" jako středně odolný. Moje poloha odolnost vůči strupovitosti moc neprověří, neboť mám zahradu v teplé sušší oblasti a stále zde pofukuje. Až na výjimky mám jablka čistá, ačkoliv... celý příspěvek >
Delikates, 10.11.2017 Obsahuje fotku
Lobo je chuťovka, o tom není pochyb, jenže v Děčíně mi dost strupatělo. Na novou zahradu jsem ho už nepořizoval....třeba se k němu ještě někdy vrátím... Mě letos opět nezklamala Rajka (v košíku bez plátýnka ), ačkoliv se divím, že bývá řazena mezi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika