Příspěvky uživatele - 209.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace nexus, 10.11.2017
"U čerpadel v gravitačním zapojení FILTRU se to obvykle řeší nákupem silnějšího motoru s nějakou možností regulace. " A ještě jedna POZN. Tou regulací ve smyslu citované věty je zřejmě, jak již zde uvedl p. Hrkal, myšlena regulace průtoku vody na... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 10.11.2017
"U čerpadel v gravitačním zapojení se to obvykle řeší nákupem silnějšího motoru s nějakou možností regulace. " Špatná syntaxe věty, spíše mělo bý "U čerpadel v gravitačním zapojení FILTRU se to obvykle řeší nákupem silnějšího motoru s... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 10.11.2017
Zvažte svojí působnost ve školství. Tam tito lidé chybí Děkuji za nabídku, ale svůj obor jsem si vybral již v minulém století a vzhledem k mé silně vyvinuté slabé vůli už na tom nebudu nic měnit. Hezký den
Filtrace nexus, 10.11.2017
akorat si tak rikam ze na tom mym krcalku by byl ubytek vody co by se spotreboval na cisteni sita asi dost znat, jak nad tim tak nejak premyslim tak by se to dalo mozna u me vyresit tak ze bych pouzival na cisteni naky externi zdroj, V tom... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 10.11.2017
Laický závěr: To znamená, že elektronika bubnového fitru řídí i výkon čerpadla za bubnovým filtrem. To je špatný závěr. Elektronika pouze vypne-zapne čerpadlo (a to jak ostřikové, tak jezírkové) automaticky na základě aktuálních hladin v... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 10.11.2017
Pořád si nedovedu představit jaká je složitost údržby a práce kolem bubnových filtrů. Já po roce zkušeností už ano. Mám jezírko cca 70m3 a cca 30 již poměrně velkých koi a před bubnovým filtrem jsem provozoval filtraci OASE Proficlear včetně... celý příspěvek >
Zasazený kaštan, 15.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, měl jsem volný květináček s hlínou, a tak mě napadlo zasadit si kaštan ze stromu před barákem, jenom tak, abych viděl, co se bude dít, třeba že budu mít malý stromeček. Nepočítal jsem ale s tím, že mi kaštan tak rychle vyklíčí a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika