Příspěvky uživatele - 234.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 29.12.2023
Denár je odroda jabĺk ktorá netrpí chrastavitosťou. A je aj celkom chutný.
Potřebuji tip na dobrou švestku, 29.12.2023
Mne sa zdá že St. Julien nie je pre slivky moc vhodný podpník aj je v danom roku suché a horúce leto také aké bolo v roku 2022. Na St.Juliene mám len jednu slivku a tento rok na jar mi ako jediná slivka vôbec nekvitla po minuloročnom suchom lete v... celý příspěvek >
Je to spartan?, 3.9.2023
Mám dva stromy Spartanu. Boli sadené pred 39 rokmi, teda skúsenosti s ním mám viac ako dlhé. 234.105 má pravdu.
Cegledi Bíbor (Karmínová), 21.3.2023
 Ako hodnotíte Ceglédi Bíbor po roku Geronimo?
Beni Shogun, 15.10.2019
Možno len súhlasiť, Fuji (bez ohľadu na to aký klon) je vynikajúca odroda, etablovaná u veľkopestovateľov, ale vhodná aj do záhrad hobíkov. Ja mám klasické Fuji na MM106, vyšší tvar a tým pádom je aj úroda väčšia. Pri mohutnejších tvaroch je potrebné... celý příspěvek >
Papriky 2019, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Experimentovanie s paprikami viedlo k takejto neobvyklej farbe plodov. IH
Netřesk - co je to za škůdce?, 8.8.2019
Pán Josef. má pravdu (takmer 😉) vždy! Sme radi že tu takéhoto experta máme. Ak môžem byť trochu osobný a spýtať sa - Josefe, Ste profík, alebo "len" hobík, ktorý má také hlboké vedomosti? Nechcem byť v žiadnom prípade dotieravý, ak nechcete,... celý příspěvek >
Jabloň - zdroj ovoce a zdroj stínu, 8.8.2019
Scully: Na úvod musím povedať, že moja filozofia ohľadom pestovania stromov je na míle vzdialená od tej Vašej - stromy neberiem ako 'zdroj niečoho', ale ako... ale to je jedno, nechcem Vás obracať na môj obraz. Ak berieme do úvahy Vami uvedené fakty,... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 8.8.2019
Trochu upravím názov vlákna - u nás dozrievajú už tie "jesenné". Aj keď tieto hranice (letné x jesenné, jesenné x zimné) sa už dosť stierajú, resp. sú 'rozmazané' - a bude to s pokračujúcim otepľovaním zrejme čím ďalej tým výraznejšie. Na foto 1 je... celý příspěvek >
TOP odrody sezóny 2018, 10.12.2018 Obsahuje fotku
Zimná anketka - prečo nie. Berme to ako zábavu, nie smrteľne vážne. Keďže mám tých odrôd veľa, uvediem v každej kategórii (označené rímskymi číslicami) 3 až 4 sorty. Takže: I. 1.Rubinola 2.Jonagored 3.Ligol a Admiral (Neskromne - nech mi je odpustené... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 17.3.2018
Hanita je určitě jedna z nejlepších, u mne ale zcela jasně vítězí Katinka. Topy mi tu nejdou, ale alespoň mi potvrdily, že reklama je mocná čarodějka V akej ste nadmorskej výške?
Mirabelky - Miragrande a Bellamira, 17.3.2018
Zdravím Martine, a ako je to s praskaním plodov u Nancyskej v daždivých rokoch? Michal 
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 28.1.2018
Podstatné sú rozostupy, na zákryte či nezákryte veľmi nezáleží. Niekedy dokonca stromčeku prospeje, ak naň celý deň nepraží slnko. Navyše smer výsadby (radu) málokedy prebieha presne v pravom či priamom uhle k svetovým stranám. Ale na rozostupoch... celý příspěvek >
Srovnání vzrůstnosti podnoží kdoule - M26, 28.1.2018 Obsahuje fotku
Predpokladám že dvojrad bude prebiehať východo-západným smerom a "dopředu" znamená od juhu. Ak je to tak, dajte dopredu jablone a za ne hrušky (tie budú aj na duli vyššie). Samozrejme, veľa záleží aj od toho ako si stromy budete tvarovať (výška... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 28.1.2018
K predchádzajúcemu príspevku ešte dodám - aj klasické Fuji, farebne málo atraktívne sa v priaznivých rokoch môže celkom pekne vyfarbiť. Rok 2017 u nás taký bol, čo vidno aj na fotkách. Intenzitu sfarbenia a atraktívnosť červených mutácií ale zďaleka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika