Příspěvky uživatele - 252.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otvor ve žlábku zeláku, 7.11.2017
Mockrát děkuji za informace i za tip, jak zelák "zatáhnout". To zacpání žlábku a poměření správné hladiny, je přesně to, co jsme udělali. Jen mi pořád vrtalo hlavou, jaký má ta výpust význam.
Otvor ve žlábku zeláku, 7.11.2017
Šířka žlábku 2 cm, výška vnější stěny žlábku 2 cm, průměr víka 23,5 cm, šířka stěny víka, která dosedá do žlábku, 1 cm.
Otvor ve žlábku zeláku, 7.11.2017
Autorka prvního dotazu: Vůni kvašení miluju, to přece vůbec nesmrdí! :) Ten smrad v kameninovém zeláku je takový plesnivý smrad, až skoro dosladka, blbě se to popisuje. Prostě jako zkažené zelí, ne jako kvas. Zkouším ho teď vymáčet sodou. Zelí už... celý příspěvek >
Otvor ve žlábku zeláku, 5.11.2017 Obsahuje fotku
Mockrát děkuji oběma za odpověď, ale stejně tomu moc nerozumím. Ta dírka je max. milimetr od dna žlábku, zatímco stěna žlábku je tak 2 cm nad ní. Je pravda, že vnitřní stěna žlábku je o kousek nižší než vnější, což může způsobovat přelití vody ze... celý příspěvek >
Otvor ve žlábku zeláku, 4.11.2017
Mám takové technické dotazy na kvasné nádoby: Před rokem jsme si koupili nové zeláky. Chtěla jsem ten bílý, který jsme předtím měli pár let půjčený od kamarádů a připadal nám skvělý, zelí bylo dokonalé. Koupili jsme téměř stejné, bílé, jakoby... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika