Příspěvky uživatele - 168.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2024, 6.3.2024 Obsahuje fotku
Betinka už kvete.
Meruňky 2024, 1.3.2024 Obsahuje fotku
u mě.
Proč mi žlutne ňaťový petržel?, 18.7.2022
Pokud žloutnou převážně okrajové listy a vnitřní jsou ještě zelené, tak u mne to vždy byly mšice na krčku rostliny, těsně pod povrchem. Stříkám (malým tlakem nebo jen malým množstvím zaliji) přímo ke krčku proti mšicím. A navíc je třeba ničit... celý příspěvek >
Barby, 27.11.2021 Obsahuje fotku
Ano, narůžovělé líčko...
Barby, 11.10.2021
Máte již někdo reálné výsledky z pěstování odrůdy Barby na M9? (mimo gedustaci v Lysicích, kde se umístila na 3-4 místě po boku Admirálu) Stojí opravdu za to co se týče chuti a nebo je to spíše další průměrná novinka? Zbývá mi na malé zahrádce... celý příspěvek >
Odrůdy ÚEB 6581 a ÚEB 5060/1, 7.11.2020
Dobrý den, znáte někto bližší detaily k novým odrůdám ÚEB 6581 a ÚEB 5060/1? O jaký kříženec se jedná, jaké mají vlastnosti, případně zdali lze tyto odrůdy sehnat?
Suchá místa v trávníku? Příčina?, 3.7.2020
Při každém sečení bychom měli snížit výšku trávníku maximálně o 1/3 jeho výšky. Např. při požadované výšce sečení 25 mm a nárůstu travní hmoty až o 2 – 3 mm za den v průběhu plné vegetace (květen-červen), je potřeba dodržet frekvenci sečení do 4... celý příspěvek >
Malinovice, Banánovice, Melounovice, 6.11.2017
Dobrý den, na I-netu není k banánovému vínu takžka nic... proto vás prosím, jesi jste to zkoušel, poslal byste mi váš postup, jesi se vám to povedlo? Díky
Cibulky - zničení, 5.3.2016
ty 4 m2 jsem uvedla jen pro příklad, kolik jich tam je. navíc se jedná o místo, ke jsem založila skalku a co vyroste z cibulek přeroste všechno co jsem zasadila do skalky - naví je to ve svahu. Špatně jsem popsala
Cibulky - zničení, 5.3.2016
Koupili jsme domeček a na zahradě se hodně rozrostly neznáme rostlinky, které když vytrhnu mají cibulky a hrozně rychle se množí. prosím nevíte jak se toho zbavit? Pomůže roudup? Na místě cca 2 x 2 m jsem vloni vytahala už 2 kýble a letos je to ještě... celý příspěvek >
Levný cukr, 24.5.2014
17.80 paletová cena cukr krupice, cukr CZ, koupil jsem v REMA CB v Českých Budějovicích. Mají i hrubý cukr.
Přísavník tříprstý, 3.10.2013
Dobrý den, máme na plotě přísavník tříprstý, vysazen byl před rokem. Celou sezonu krásně rostl, až dnes listy zhnědly a konce výhonů úplně změkly. V noci byl první mráz, cca -3 °C. Ještě včera odpoledne byl úplně v pohodě. Je možné, že by zmrznul?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika