Příspěvky uživatele - 43.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň písečná, 24.11.2017 Obsahuje fotku
Hrušeň Man sun gil jsem zasadil před pěti roky. První rok téměř nerostla a ani se nepřipravila na zimu, takže zůstala částečně narašená. Další rok byl přírůstek pouze půl centimetru a zdálo se že nadobro odejde, protože není na vyšší polohy... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 5.11.2017 Obsahuje fotku
Mám zahradu v podhůří Novohradských hor v nadmořské výšce 630 m, takže zimy u nás bývají drsné. Své dvě asiminy jsem koupil před pěti roky ve Vykáni a ihned (na jaře) jsem je zasadil na zahradu. Všehny zimy přežily bez problémů a letos... celý příspěvek >
Margaryta, 24.12.2016
Co se týče Margarity mám ji z prodeje stromků. Zaslal jsem tam letos foto a použili je, takže ty hrušky na talířku jsou ode mě. Co do kvality a chuti jsou opravdu výborné. Boskova je také mladý stromek, vloni první drobná hruška, letos pět středně... celý příspěvek >
Margaryta, 9.12.2016
Ano mám ještě Dicolor, Man Sun Gil, Boskovu lahvici, Radanu. Něco z Prodej stromků a něco z Droždína. Pak mám ještě na jednom stromě naroubované tři druhy různě od známých, ale na Margaritu zatím žádná hruška nemá. Jaké jsou podnože nevím.... celý příspěvek >
Margaryta, 28.11.2016 Obsahuje fotku
Mám Margarytu z Prodej stromků asi tři roky. Letos poprvé plodila. Chuť opravdu výborná, sladká, muškátová, jedna z nejlepších. Plodnost vysoká. Plody byly velké trochu hrbaté a měly hmottnost asi 400 až 500 gramů. U nás v nadmořské výšce... celý příspěvek >
Pepíno Gold žije, 19.9.2015
Pepino jsem letos vyzkoušel poprvé. Mám tři odrůdy : Gold, Sladké srdce a Adéla. Všechny úspěšně rodí. Chtějí pouze pořád zalévat a občas přihnojit. Škody od větru nebo hmyzu nemám žádné, pouze nevím jak poznat, že je pepíno opravdu... celý příspěvek >
Problémy s plodností morušovníku, 1.6.2015
Mám moruši bzeneckou v podhůří novohradských hor na jihu Čech 630m nad mořem, takže celkem studené klima. Protože mám na zahradě krtky nabo hryzce, je neustále podrytá, takže spíše živoří a každý rok se na jaře vymlazuje. Na nových výhonech je u... celý příspěvek >
Malinojahoda - Rubus ilecobrasus, 15.8.2014
Nadmořská výška 630m.Mám ostružinojahodu druhým rokem, úroda dobrá (řádně přihnojeno) velikost velmi hezkých plodů je do 3cm, chuť nic moc, ale po proslazení je jemná a dobrá. Plody, pokud se nechají řádně dozrát,  jdou dobře ze... celý příspěvek >
Muchovník Lamarckův, 10.3.2013
Mohu doporučit muchovník alnifolia cusickii. Koupil jsem ho před třemi lety v Droždíně. Předloňská první úroda chuťově nic moc, ale vloni už velmi dobré. Přírodě se musí dát čas. Pouze jedno varování - květy velmi chutnají srnčí zvěři.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika