Příspěvky uživatele - 163.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnůj, 8.3.2024
Tím chcete říct, že požadujete věnovat miliardy z našich daní sadařům, abychom si od nich mohli kupovat jablka? NASRAT. Nestojím o to je sponzorovat. Jablka si vypěstuji vlastní nebo koupím polské. Naši zemědělci rozhodně nejsou důležitou součástí... celý příspěvek >
Merunkovice - Marhulovica, 3.11.2017
Aha, děkuji za odpověď, leju to tam přímo při míchání, možná proto jsem si toho nikdy nevšimnul.
Merunkovice - Marhulovica, 3.11.2017
Dobrý den pane Vysloužile, mám otázku, proč nemůžu vylít tu štaprdli kyseliny přímo do zakládaného kvasu, já to tak dělám už 25 let a zřejmě špatně?
Křísotvorná kvasinka v kvasu, 2.11.2017
Vím, že je to opět mimo mísu, po čtyřech letech, ale musím, už vidím vinaře, který dělá hektolity vína jak se mazlí, kartáčkem a nožíkem ošetřuje každou kuličku hrozna podle rad pana 158.130. Ano, já to tak taky dělal ve svých osmnácti letech, kdyz... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika