Příspěvky uživatele - 169.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 1.11.2017
Tak já jsem všechny stromy na M26 vyházel. Vyženil jsem zahradu 10 km jižně od Brna (210mnm), je tam sucho, špatná půda, takže jedině odolnější podnože, z posledních jabloní M106 Topaz, M111 Nela, M106 Discovery nebo semenáč Rubinola. Rád... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 21.4.2016
Nermální není, že se stydíš prozradit svého favorita.
Automatický hlídač výšky hladiny, 5.2.2013
Resil jsem take. Ve studni nautila na 230 s plovakovym spinanim, hlidani hladiny + 1 cidlo PS3 s rozptylem 5cm - celkove 1300Kc za regulaci. Z duvodu cereni vysky hladiny pri koupani (koupaci jezirko 110m2) je regulace sepnuta jen v nocnich... celý příspěvek >
Nelze udržet ph vody v jezírku, 18.7.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, mám podobný problém s PH. Hodnota vysoká 8-9 a nedaří se mi ji nijak snížit. Jezírko má asi 100m3. Myslíte, že by na vině vysokého PH mohlo být to oddělení pobřežní zóny od koupací pomocí žulových kamenů? Těch žulových balvanů je tam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika