Příspěvky uživatele - 11.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
naroubování by mě stálo další 2-3 roky čekání. Nevidím důvod. Sám kupuji stromky jen podle podnože (obvykle A2) a s nějakou mrazuvzdornou odrůdou. Rok po ujmutí naroubuju letorosty kopulací. Žádné zdržení tam není, 2-3 roky už vůbec ne.... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
Ani oblast pro vás tzv. "alternativního" přístupu k zahradničení není něco ezoterického,...může člověk pěstovat i něco nekonvenčním způsobem... Ale takové rady se zde člověk nedozví vůbec, nebo až po několika nařknutích... Není problém, když se... celý příspěvek >
Bosenská švestka, 31.10.2017
Myslím, že žádná taková bosenská švestka zázračné chuti neexistovala. Šlo zřejmě o lepotici, ty se před 20 lety množily hodně. Pouze chutě se nám za ty roky trochu změnily. Od 70. let minulého století jsem hledal a získával řadu roubů podobně... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
...část populace zase zůstává uzavřená ve své konzervě, fanaticky odmítající jakékoliv nové pohledy... Každý takový jiný názor či experiment je pro ně něco naprosto nemístného... Ten nový pohled a experiment je něco podobného,  jako kdybyste... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 31.10.2017
Aby to nebylo tak jednoznačné, lze vysadit jabloň na semenáči nějaké staré odrůdy dlouhého vývoje (Blenheimská, Kardinál, Strýmka, Jadernička, teoreticky i Matčino). Takové jabloně dokáží růst a plodit i bez větších zásahů pěstitele. Ostatně kolem... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - hnojení slepičáky, 7.3.2017
Dobré by bylo uvést odkaz na ty různé zdroje, kde se ty hodnoty živin uvádějí. Já to opravdu nevím. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika