Příspěvky uživatele - 248.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 30.10.2017
Táta měl GŠ na m4 jako čtvrtkmen, koruna široká v průměru cca 4,5m, vysoké bylo tak 3,5m. Nestříkalo se, takže občas sem tam ďubka (ale opravdu jen sem tam), plodilo hodně a veliká jablka. Řezali jsme ho jako každou jinou jabloň, nijak extra. Mělo... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 30.10.2017
Připadá mi jako Pařížanka, ale je to jen tip.  Lída
Kedy je posledny cas na presadzovanie trvaliekv jeseni?, 30.10.2017
Na podzim většinou v říjnu, teď už je dost pozdě (záleží, kdy začne mrznout). Asi bych to už nechala na jaro, tak cca březen - duben (podle počasí, až trochu oschne půda).           Lída
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 30.10.2017
Gascoigneho šarlatové...Dělá široké koruny, mívali jsme ho, teď mi na něj bohužel nevychází místo...           Lída
Jaky je to hrim?, 29.10.2017
Pokud je ještě uzavřená ve "vajíčku", tak je jedlá (prý se smaží v trojobalu). Ale asi bych neměla chuť ...           Lída
Kde koupit jabloň Pinova, 28.10.2017
Prodej stromků Uherský Ostroh na MM 106. Osobní zkušenost s nimi nemám, ale nikdo si tady na ně nestěžoval.            Lída
Sklízet či nesklízet?, 28.10.2017
Asi bych otrhala, od začátku října už je to skoro měsíc. Anebo alespoň část. U nás to letos pomrzlo.           Lída
Jak prezimovať sadenice v plastových kontajneroch, 27.10.2017
Snad by to mělo stačit, já je tedy vždycky zakládala tak, že jsem měla květináče zahrabané v zemi (měly kolem stěn květináče zem). Možná je při rovnání na tu plochu rovnejte po řádcích a každý řádek trochu přihrňte, než začnete rovnat další řádek. To... celý příspěvek >
Bílý povlak na dřevě, 26.10.2017
Mladé výhony mívají takovéhle "chloupky".               Lída
Muchovník, 26.10.2017
ps - jinak stromek muchovníku (stejný druh) má sousedka, ale skoro neroste a málo plodí, asi mu víc vyhovuje tvar keře.       L.
Muchovník, 26.10.2017
Asi 6 let (velikost při sázení cca 50cm). Zjara dostane trošku cereritu, zem je písčitá (od hl.40cm žlutý jemný písek) Jen před sklizní na něj musím navěsit CD, aby mi ho ptáci neožrali.     Lída
Muchovník, 25.10.2017 Obsahuje fotku
Takhle podobně ho pěstuji já, jen ještě nemá tak širokou korunu, ale tu výšku už dorostl. Přesně stejné fotky se mi líbily a z nich jsem vycházela... Mám Amelanchier lamarckii, koupený jako keř, 1ks. Nestříhám. Takže z keře mi postupně roste... celý příspěvek >
Založení sazenic na 3 dny, 25.10.2017
Lepší je založit do půdy.           Lída
Zahradna textilia pod živý plot?, 24.10.2017
Jen mne napadlo - z té mulčovací kůry se vám bude špatně vybírat opadané listí...           Lída
Jak prezimovať sadenice v plastových kontajneroch, 24.10.2017
Ne, nejlépe jim bude v zapuštěných květináčích venku - udělejte si rýhu, tam je nastrkejte a přhrňte. Kdekoliv jinde než venku vám na 99% uschnou.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika