Příspěvky uživatele - 11.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plody paprik - hnilobné skvrny? Co to způsobuje?, 24.8.2018
Moc vám děkuju! Vůbec by mě nenapadlo, že to může způsobit nedostatek vápníku... Zeminu jsem před výsatbou prohnojila granul. kravským hnojivem. V průběhu vegetace cca 2x cererit.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 30.10.2017
To už není hnůj, to je nadpozemský kompost.     Matčino je, pravda, kultovní odrůda, ale v Šuranech, řekl bych, její přednosti nevyniknou. Matčino přežilo do dnešních časů díky svým dobrým vlastnostem - sladké chuti, malým nárokům na... celý příspěvek >
Jeřáb Kubovaja - zkušenosti?, 30.10.2017
Konzumovat zasyrova se snad dají všechny jeřáby. Otázkou je, jak komu chutnají. Moravský, ač sladkoplodý je zasyrova přeci jen trochu kyselý. ale v chuti nemá hořkost ostatních a taky planých odrůd. Kyselý je taky proto, že ho sklízím v půli září, ne... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 30.10.2017
Řez po výsadbě (kvůli redukovaným kořenům) nemá s podsazením stromku (a plánovaným zpravokořeněním) nic společného.
Heliodor, 30.10.2017
planoval som zrylovat okolie s troskou cereritu.. To není špatný nápad. Pampeliška je kyselomilná, takže povápnění nebude na škodu. Můžete současně s cereritem použít vápenec nebo za rok prachové vápno. Vápno současně s cereritem by vytěsnilo... celý příspěvek >
Plnicka klobas, 3.1.2017
Na rozdíl od Vás jsem měl možnost porovnat plnění mlýnkem průměru 11mm s klikou, elektrickým s prům 7 cm a touto plničkou. Tak píšu, co si myslím.Výroky typu "Můj táta je chytřejší", patří do MŠ.
Těchobuzická, 29.8.2016
Taky je mi to divné. Petrův stromek asi chytnul nějaký divný virus.  Moje nezralé tvrdé jsou kyselé, ale ty, co změknou mají sladkost až rynglovou.
Ktorú slivku vysadiť kôli slivovici, 29.8.2016
...jistěže tvůrci takových děl jsou víceméně "děti" bez praktických zkušeností, ale musely něco přečíst,... ...že je to sice její citace, ale z „odkazu“ 46; BOHAČENKO, I, PINKROVÁ, J, KOMÁRKOVÁ, J, PAPRŠTEIN, Což o to, já bych s tou citací... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 29.8.2016
jak to stíháte, že máte CELOU zahrádku NAJEDNOU tak čistou? ...k motyce mám ještě ruční rotační aplikátor herbicidu... Pěkné to je, to se musí uznat. I když bych asi nějaký ten plevel oželel
Jablko podobné James Grieve, 8.8.2016
Zkušenosti s tím mám, viz předešlý příspěvek. Každopádně nutit strom s geneticky naprogramovanou periodicitou do pravidelného plození je práce, která se v konečném důsledku nevyplatí. Příroda si do toho moc kecat nenechá.
Co to je?, 8.8.2016
Říká se jim fytofotodrmatózy. Dotyk s rostlinou v kombinaci se sluncem. S oblibou to dělá např. třemdava. Hodně nepříjemné.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika