Příspěvky uživatele - 31.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 27.10.2017
Připojím se s dovolením s dotazem. Dostala jsem do péče sad, na který 20 let nikdo nesáhl, co se týká hnojení. Stromy občas byly prořezené. Sad je zatravněný, tráva se dvakrát ročně sekla. Chtěla bych stromům zkvalitnit půdu a tak dřív, než jsem něco... celý příspěvek >
Stihl MS 311 nebo Dolmar PS 5105C?, 21.9.2014
a co říkáte na Dolmar PS 6100? Vybírám podle ceny, mám snad pročtené všechny diskuze, do Stihl MS 311 určitě nepujdu, jsou na ni špatné reference i cena je příliš vysoká, Echo 610 slyším poprvé od Vás, ani v žádné diskuzi jsem na ni nenarazila,... celý příspěvek >
Stihl MS 311 nebo Dolmar PS 5105C?, 19.9.2014
Dobrý den, prosím o radu jakou pilu koupit, Vaše zkušenosti, rozhoduji se mezi Stihl MS 311 nebo Dolmar PS 5105 C Nebo jinou značku?. Pilu potřebuji okolo RD, do lesa a na přípravu palivového dříví, děkuji.
Pěstování ze semen, 31.1.2012
chtel bych rozmožit okrasné traviny.S klasů jsem vybral semena.Jakým způsobem doporučíte semena zasadit.Duhá otázka neuškodí semenům tyto velké mrazy, které zůstaly na rostlinách diky za odpověd
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika