Příspěvky uživatele - 182.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde koupit jabloň Pinova, 29.10.2017
ano, rozumiem tomu p. Ivan, p. Vyslouzil... viem, ze ide aj o ine odrody, ved aj napriklad "cista Fuji" je tu dole pekne cervena...(btw. na fotke je moja prva vypestovana Pinova). dik za vysvetlenie      mino BA
Kde koupit jabloň Pinova, 29.10.2017 Obsahuje fotku
asi som este malo skuseny zahradkar na to, aby som pochopil, ako vyzera cervensia verzia Pinovy... v marketingu vsak robim 25 rokov, z tohoto pohladu mi je to jasne :)      mino BA
Jabloně a hrušně do teplých oblastí, 27.10.2017
Predvcerom som Topaz vysadil na M9. Niekto tu na forach spominal vyhrazanie sa pilkou, ako ucinny nastroj prevencie... ja mu verim, kupil som priamo v Agrofructe Cierna Voda, kde mali krasne stromky      mino BA
Dicolor, 26.10.2017 Obsahuje fotku
S p. Ivanom by som vizualne suhlasil. Ak je to pravda, mate byt na co v zahrade pysny      mino BA
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 25.10.2017
156.177 Uz ano, cca pre 10 dnami      mino BA
Angrešt a rybíz 2017, 24.10.2017
Zrejme upal bol aj u mna pricinou toho, ze cervena ribezla Maraton bola "zo dna na den" nepozivatelna. Horka, sucha, nechutna, kyselinky v nej uplne absentovali. Tunajsia horuca klima jej zda sa neprospieva. Podobne sa spravala aj Titania. Naopak... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 24.10.2017
Pokial je to otazka na mna, tak crz.sk... ale videl som ju aj inde, napr. v Uherskem Ostrohu      mino BA
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 23.10.2017
Coxova reneta M7 namiesto Primy, Honeycrisp M26, Granny Smith M9, Tomcot Myr, rozhodujem sa medzi Jonagored a Jonathan      mino BA
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 23.10.2017
Pan Polehla, boli by ste taky laskavy a vysvetlili prosim skratky VF, VT, CAC, C1, C2...a o co prichadzame, ked sa k tym VT a VF nedostaneme? Dakujem a prajem pekny den      mino BA
Beni Shogun, 22.10.2017
K panovi z Trnavska: v podstate tu s par plodmi Fubraxu taka ista situacia. Nasiel som dobnuty prvy plod a nevenoval som tomu specialnu pozornost. Do 2 dni vsak uz bola dobnuta tretina jablcok, tak isli okamzite vsetky dolu. Presnu pricinu ani... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika