Příspěvky uživatele - 149.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr stolních odolných odrůd, 21.11.2017
Zdravíčko, vím že diskuzí na toto téma je tu již mnoho a zakládám možná zbytečně další, ale diskuzí je tak nepřeberné množství, asi jako odrůd, že se tím nedá rozumně prokousat... Chtěl bych požádat o inspiraci, s jakýma odrůdama stoláků jste... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 24.10.2017
Kde jste sehnal HoneyCrisp? Děkuju
Gabrovská - co s novým terminálem, 29.3.2017
neroste to náhodou podnož pod naroubovanou korunkou? 
Skvrny na dřevě, 31.1.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, na podzim jsem vysadil pár stromků a včera jsem si všiml na jedné meruňce bílých skvrn v kůře - jakoby v tom místě byla kůra suchá. Všiml jsem si toho až včera, myslím si, že při výsadbě to tam nebylo - všiml bych si toho. Co to může... celý příspěvek >
Admirál, 2.11.2016 Obsahuje fotku
Já pořídil admirála v Uh. Ostrohu a na visačce je uveden producent 1238 - Bruzovice, což je asi nějaká chyba (1238 - Hybš, Neratovice, 1283 - Kobělus, Bruzovice) Nejspíš se jedná jen o překlep...
Dolmar MS 335.4U nebo Stiga SBC 425 HD, 22.9.2016
Teď se objevil v akci v Hechtu 4t křovinák Hecht 133R za 4tisíce... Máte s ním nějakou zkušenost? Snažím se držet hesla Hecht obcházej obloukem, ale výkonově je podobný a je 2,5x levnější... což je celkem nezanedbatelná úspora
Agastache anýzová, 2.9.2016
Máte někdo zkušenosti s pěstováním Agastache? Nevíte, jestli "chutná" dobytku?  Děkuju
Plastový kotouč na křovinořez, 18.8.2016
Máte s ním někdo zkušenosti? Jak seče, jaká je výdrž, když zavadím o obrubník, plot, strom... Díky
Čím mažete řetěz, 15.8.2016
Čím mažete řetěz? Kupujete speciální olej, nebo lejete "co dům dá"? Včera mi totiž došel olej na mazání řetězu a zrovna jsem byl zaúkolován vyhozením přepáleného oleje z friťáku - hned mne napadla myšlenka, že bych ho zužitkoval a byl by i 100%... celý příspěvek >
Neopadavé keře, 29.1.2016
Ahoj, potřeboval bych poradit... Chci vysadit malý větrolam z neopadavých keřů a nevím, jaké keře zvolit... Má představa je ochránit před větrem prostor pár metrů od stěny... požadavky na keře: - neopadavé - výška 3-5m - kvetoucí v březenu nebo... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 22.4.2015
 no, dobrou chuť...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.4.2015
Však stříkejte do plného květu aj třikrát a pokaždé něčím jiným, aby z toho byl dokonalý smrtelný koktejl pro opylovače... Berte ohledy i na včely! 
Hnůj/ kompost při výsadbě ovocných stromů, 20.3.2015
Chci se zeptat, zda je vhodné při výsadbě ovocných stromů přidat do jámy hnůj, nebo kompost... To že hnůj se musí dát pod vrstvu zeminy vím, ale jedná se mi o to, jestli nebude lákat hrtky a jinou "havěť" co by stromky mohla poškodit... Protože... celý příspěvek >
Vhodný opylovač ptáčnice?, 27.2.2015
Zdravím, plánuji si nasadit na pole třešeň odrůdy Burlat, v okolí pár nějakých třešní je, ale především je tam spousta ptáčnice... Můžu se spolehnout na ptáčnici, jako na opylovače, nebo raději vysadit i nějakou jinou Díky
Maliník, který neodnožuje, 24.2.2015
To je velice dobrý nápad... Děkuji za něj... Neví někdo, jak hluboko oddenky bývají? Bude třeba zábrana do hloubky 30cm stačit? Díky
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika