Příspěvky uživatele - 210.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaplevelení trávníku řebříčkem, 18.10.2017
Děkuji moc za rady, vyzkoušíme. Kupodivu nejhorší stav je v místě, kde jsme mírnou navážkou svah trochu narovnali - tj. je tam vrstva zeminy nejvyšší, utužená určitě není. Žížal je tam dost, i když svítí sluníčko celý den, tak půda nevysychá. Krtek... celý příspěvek >
Zaplevelení trávníku řebříčkem, 18.10.2017
Ale no tak, vy byste si něco takového po tom přečtení dal? Možná má léčivé účinky právě proto, co já vím. Bylo tady kdysi dávno pole, co já vím, co tam jézéďáci kdysi lili, trocha hlíny je navezena od řeky - voda taky spláchne kde co.  Když... celý příspěvek >
Zaplevelení trávníku řebříčkem, 18.10.2017
Sbírám, ale do biopopelnice  :-). Podle wikipedie rostlina funguje jako akumulátor škodlivých kovů - jímá bor, kadmium, měď, molybden, olovo i stroncium. Jestli je tu půda kontaminovaná nedokáži posoudit (přistěhovali jsme se), ale nějak mne... celý příspěvek >
Zaplevelení trávníku řebříčkem, 18.10.2017
Děkuji moc. Sekám pravidelně (sekačkou), ale z toho si nic nedělá. Stín opravdu příliš nemiluje, ale pod ovocnými stromy roste v klidu také, byť v menší intenzitě. A s tou dečkou máte naprostou pravdu. Zkusím ho tedy postupně vyrývat, ale je to... celý příspěvek >
Prunus tenella (mandloň nízká), 18.10.2017
Děkuji oběma, mrknu na to!
Zaplevelení trávníku řebříčkem, 18.10.2017
Dobrý den,  před pár lety se nám dostal do trávníku řebříček. Nepřikládali jsme tomu tak velkou důležitost, v trávníku nám roste občas i jetel, pampeliška nebo jitrocel. Ale řebříček pomalu ale jistě nabírá vrch, trávy je místy méně než... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika