Příspěvky uživatele - 255.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadbové zemiaky - stupeň množenia, 20.3.2022
Presne toto je aj moja skusenost. Prezil som v socializme 1/4 storocia, a vzdy sme sadili iba svoje zemiaky, dalsich 20 rokov po 'revolucii' tiez. Bez problemov, vzdy sme mali dost pre seba a aj pre blizku rodinu. Takze naozaj to nie je problem. Ved... celý příspěvek >
Konferencia, 17.10.2017
Zdravicko, Mam hrusky Williams, Konferencia, Marillatova, Bojnicka - zatial nerodi a chcel by som hrusku ktora bude dozrievat v takmer identickom case ako Konferencia, nie Boscova, to je bez sance, vyssia poloha, a nie hruska ktora bude vysoka ako... celý příspěvek >
Slivoň Haganta, 13.10.2017
Zaujimalo by ma chutove porovnanie Haganta a Amers, nakolko doba dozrievania je takmer rovnaka, nakolko Haganty mam a pre spestrenie uvazujem nad Amersom, alebo je ina zaujimavejsia odroda v case dozrievania Haganty?
Duranzia na podpniku Zelena Rynglota, 24.9.2017
Zdravim Micurinov, Chcem sa opytat na skusenosti ohľadom odrody Duranzia na podpniku Zelená Rynglota, nakoľko je momentalne celkom v kurze, ale hlavne na rast stromu a nástup do rodivosti. Je rozdiel v podpníku Mirobalan a Zelena Rynglota ohľadom... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika