Příspěvky uživatele - 127.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik na pilatku, 12.11.2017
Zdravim skúšali ste už niekto proti piliarke slivkovej tieto prípravky? 1. quassia amara 2. KARANIMBA Mikro s akým vysledkom? PR
Roubovací nůžky, 11.11.2017
Tiež mám tieto nožnice, skúšal som s nimi vrúbľovat, ide to, ale nerobím už s nimi. Možno by sa hodili aj úplným začiatočníkom, čo si netrúfajú na klasiku - vrúbľovanie nožom a chcú len pár ks prevlúbľovať. Otázka je, či sa oplatí kupovať nožnice na... celý příspěvek >
Zimné hrušky, 16.10.2017
Zdravím páni Chcel by som Vás poprosiť o radu pri vybere odrôd hrušiek. Práve idem do novej zahrady (okres RS 220 m.n.m) kupovat hrušky, a páči sa mi myšlienka viacerych odrôd postupne dozrievajúcich na jednom strome. 1. Ake odrody by ste... celý příspěvek >
Broskyňa - ako a kedy urobiť rez, 15.7.2017
Vďaka za rady Necham to na jar a uvidime ako strom bude reagovať na radikalnejši rez... pre istotu si v auguste naockujem náhradu :)
Broskyňa - ako a kedy urobiť rez, 12.7.2017 Obsahuje fotku
prikladam foto
Broskyňa - ako a kedy urobiť rez, 12.7.2017
Zdravím Mám na zahrade broskyňu, ktorá nebola pravidelne rezaná, čo spôsobilo že spodne vetvy sú bez listov alebo listy sú len po koncoch.(viď foto) Potreboval by som poradiť ako a kedy strom orezať aby mal čo najvačšiu šancu, že to... celý příspěvek >
Určení staré odrůdy, 11.2.2016
Na fotke sa zdá že sa nejedná o rovnáké jablka, ale 2 su otočené červenou stranou a druhe 2 pôvodne zelenou, ktorá sa po 2 mesicoch v chladničke zmenila na ružovú. Niektoré sú pri zbere celé zelené, iné s menším alebo vačším červeným prúžkovaným... celý příspěvek >
Hrušeň - odrůda, 10.2.2016 Obsahuje fotku
Vďaka za tipy. Skôr by som to tipol na tu pastornicu... Inak o takom názve som predtým ani nepočul... Pripájam foto pastornice z iného vlákna, podla fotky by som povedal ze sú to na 90 % oni. Musím ešte odsledovat spomínaný typicky hnedý... celý příspěvek >
Určení staré odrůdy, 8.2.2016 Obsahuje fotku
Zdravím Pridám do zbierky na určnenie ďalšiu odrodu: Jedná sa o strom u starých rodičov,  teda minimálne 40 ročný strom. Jablká dozrievajú postupne v priebehu augusta,  sú zelenej farby s červeným líčkom. Jablko je šťavnaté,... celý příspěvek >
Kam naroubovat, 8.2.2016
zdravím oživím túto starú tému, chcel by som navrúbľovať na 2 stromy hrušky ďalšie odrody. Mám hrušky: clappova a wiliemsova štepiť by som chcel: boscovu flašu, lucasovu, konferenciu, hardyho maslovku, bohemicu a dicolor, teda po 3 ks na... celý příspěvek >
Hrušeň - odrůda, 8.2.2016 Obsahuje fotku
Zdravím Chcel by som Vás poprosiť o určenie odrody hrušky. Myslel som si, že to je konferencia, ale podľa obrázkov na nete mi na hruškách chýba nahnedlý povrch v spodnej časti. Plody sa zbierajú koncom septembra, začiatkom oktobra, zrejú... celý příspěvek >
Čerešňa - ako navrúbľovať viacej odrôd na 1 strom, 7.2.2016
Zdravím Rád by som sa opýtal aký je najlepší spôsob na navrúbľovanie viacerých odrôd na 1 podpník? Mám v okolí podpníky divej čerešne rôznych hrúbok. Chcem ich skúsiť koncom februára prevrúbľovať, resp. preočkovať (chipbuding). Zatiaľ som... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika