Příspěvky uživatele - 5.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sova, 10.9.2008
... kalous ušatý a mám dotaz, kdo jsou škorci? A můžete odpovědět, i když nejste lesník či zoolog. Děkuji
Křovinořez Stihl x Husqarna x Stiga na 3200m sajgonu, 10.8.2008
jeste pripojuji kontakt na mne-ten druhy se spatnou 323R mecada2@yahoo.com Budu rad za pripadne rady jak nenaletet
Křovinořez Stihl x Husqarna x Stiga na 3200m sajgonu, 10.8.2008
Tak to pridavam uplne stejny prispevek! Koupil jsem taky 323R, je to smejd! Taky nedrzi v otackach a asi po 10min prace chcipne a pak nechce naskocit znovu! V servise jsem byl uz asi 5x a vzdy mi laskavy servismen vysvetlil ze spatne startuju a ja mu... celý příspěvek >
Volně rostoucí živý plot, nižší, 18.6.2008
Prostor pod živým plotem se musí nejdříve připravit pokud nechcete, aby prorůstala tráva, měla by se natáhnout netkaná textilie, která zabrání prorůstání i jiného nežádoucího plevele, do ní pak vyříznete otvory ve tvaru, např. kříže, do kterých se... celý příspěvek >
Poraďte - hořící láska, 14.5.2008
Kohoutek chalcedonský - Lychnis
výsatba tůjí, 27.1.2008
Na tomto fóru bylo již o tujích napsáno mnoho, zkuste vyhledat, možná, že po přečtení příspěvků, vysadíte živý plot úplně z něčeho jiného, alespoň doufám.
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 27.1.2008
Pavle, Vy, že nemáte žádné zkušenosti? Zkušeností máte na rozdávání. Já Vám zase závidím, že jste dokázal postavit srub, vybudovat rybník, zasadit stromy a keře. Při Vaší píli a energii věřím, že Vám zahrada za čas i rozkvete.
Mišpule, 20.8.2007
Danielo a jak to prosím z toho dloubete? Máme je na zahradě a ten džem je strašná práce.Máte na to nějakou fintu? děkuji Petraa
Elektrická pila Jonsered, 1.2.2007
Děkuji všem za Vaše vyjádření k mému dotazu ohledně el. pily Jonsered. Do 25 m budu používat kvalitní prodlužovačku a na řezání venku a dále od domu použiji svou starou a stále dobrou HQ. M
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika