Příspěvky uživatele - 224.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velké ostružiny, 15.10.2017
Dekuji za rady. Poprosím je tedy. ;-)
Velké ostružiny, 15.10.2017
Dobrý den, ráda bych si koupila ostružiny. Vidám u lidí na zahradách obří ostružiny. Nikdo si už odrudu nepamatuje. Poradil by mi někdo? Pamatuji si, že tyto velké ostružiny měly i v Klatovech v zahradnictví Papež (ne na prodej, ale vysazené v zemi).... celý příspěvek >
Jablon Delba - zna to nekdo?, 7.10.2017
Aaah... spatne jsem to pochopila. Ano v teplych mistech je to skoro letni jablko. Jinak dozravani az k podzimu.
Jablon Delba - zna to nekdo?, 7.10.2017
Kdyz zadam delbarestival na net, vyskoci letni jablko. Tyhle jsou pry zimni. Jdu mrknout na ten puvod.
Staré odrůdy od silnic určení, 4.10.2017
Ja jsem dnes volala na nas mistni urad skrz jablone. Bylo mi receno, ze ldyby byl strom u silnoce, o tom by melo mesto zpravu, ale o starych odrudach u lidi, i ldyz krajove jablone, to mam smulu. Zkusit obvolat, treba vam povi...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika