Příspěvky uživatele - 147.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání zakrslého jehličnanu, 15.11.2019 Obsahuje fotku
Mám stejný problém (viz foto). Dva tyto smrčky jsem již celé úplně suché odstranil, zbývá jich ještě 7 zdravých + tento nemocný na snímku. V době sucha byly všechny zalévané. Budu rád, když mi dáte nějakou radu, jak se pokusit o záchranu. Děkuji.
Narovnání křivého kmínku Ambroně západní, 18.11.2017
Podobně jsem rovnal ginkgo, pomocí 3 kotev v zemi a popruhů. Po 2 rocích je rovné. Rozhodně bych to zkusil, trvalý protitlak proti ohybu pomůže.
Japonský javor - prasklina na kmeni, 26.10.2017
Mechanismus, který popisujete, by lidově řečeno pasoval na letošní pozdní a tvrdé mrazy okolo 20. dubna. Tady na sveru území bylo 5 nocí mrazivo, až -7°C a javory už měly listy venku... Kůru jsem odstranil, a je tam balzám.  Ta plocha je "od... celý příspěvek >
Japonský javor - prasklina na kmeni, 26.10.2017 Obsahuje fotku
Poradí někdo se situací, kdy se objevila na kmeni javoru prasklina cca 1m dlouhá a cca 4 cm široká? Na mechanické poškození to nevypadá, spíše jako by pod kůrou něco zapracovalo, dostala se tam vlhkost a je zle. Má někdo s tímhle zkušenost? Děkuji za... celý příspěvek >
Japonský javor zastřihnout či nikoli?, 14.10.2017
... a jak správně píše paní Lída, jsou i malé japonské javory, které moc nezaberou místa, letos byla docela pestrá nabídka zkuste se popř.podívat po kultivaru Skeeters broom , nebo taky byl letos Peve Dave nebo Jerre Schwartz a klasicky... celý příspěvek >
Japonský javor zastřihnout či nikoli?, 14.10.2017
Nejlépe stříhat a řezat v předjaří, před mízou, spíše tak koncem února, závisí na počasí, jak rychle se jaro startuje, ale když už se míza rozjede tak už raději ne. Taky můžete použít zahradnický balzám na řezy po uřezaných větvích, je to takový... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika