Příspěvky uživatele - 203.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Folie pod květináče - rovnoměrné zavlažování, 24.11.2017
Viděl jsem v zahradnictví pod květináči takový filc, který slouží pro rovnoměrné zavlažování. Na jednom místě byl i s jehličkami, které zabraňují, jak mi majitelka říkala, prorůstání kořenů do filie. Nemáte s tím někdo zkušenost, případně nápad,... celý příspěvek >
Jak přezimovat rostliny v květináčích?, 20.11.2017
Ok, je jich více než 100, tak jsem se chtěl zeptat, jestli máte někdo zkušenost se zimováním květináčů volně na paletách, abych je nemusel zahrabávat.
Jak přezimovat rostliny v květináčích?, 19.11.2017
Mám různé keře namnožené z řízků. Jsou v květináčích s průměrem 8 - 20 cm. Prosím o radu, jak je přezimovat. Přežijí zimu tak, jak jsou nyní, tedy volně v květináčích nebo mám květináče zahrabat do země v záhonu? Mám je zakrýt netkanou folií nebo... celý příspěvek >
Pěstování kapradin, 12.10.2017
Mám různé druhy kapradin, které u nás běžně rostou v květináčích s průměrem cca 15 cm. Má někdo zkušenost, jak přežijí v květináči venku zimu?
Jak vyrobit květináče (obaly na květináče), 14.12.2016
Má někdo nápad jak vyrobit větší květináče nebo obaly na květináče z betonu nebo z něčeho podobného?
Jak nadrtit listí a slabé větvičky?, 7.7.2016
Jak silný roztok močoviny? Dá se to použít i v plastovém sudu?
Jak nadrtit listí a slabé větvičky?, 6.7.2016
Při zastřihávání živého plotu a různých keřů mám hodně listí a slabých větviček. Má někdo nápad, jak je nasekat (nadrtit), aby se dobře daly zkompostovat? Zkoušl jsem koupený mulčovač i drtič, ale není to ideální. Jsou konstruované většinou na... celý příspěvek >
Jak "obnovit" substrát pro rajčata a papriky, 8.11.2015
Jakou plodinu byste mi doporučili pro příští rok vysadit na kompost, aby si půda odpočinula a v roce 2017 šla použít do nádob pro pěstování rajčat a paprik? Jde o zem, ve které byly paprika a rajčata letos.
Jak "obnovit" substrát pro rajčata a papriky, 5.11.2015
Podle mě je třeba vápnit většinu půd, kyselé deště způsobují, že se snižuje PH. Navíc se mi zdá, že má i dezinfekční účinky. Třeba trávník vápno také potřebuje
Jak "obnovit" substrát pro rajčata a papriky, 4.11.2015
OK, poslechnu tě a vápno tam dávat nebudu. Pokud budu tu zem z kompostu používat jen do nádob, ve kterých bude zelenina a nádobové květiny, jak myslíš tam to vápno přidat? Zamíchat ho až těsně před zasazením rostlin - to bych se bál!
Jak "obnovit" substrát pro rajčata a papriky, 3.11.2015
Zkusím nechat tu letošní použitou zem na hromadě celý příští rok a použít ji až v roce 2017. Příští rok bych použil jiný substrát a tak to chci střídat. Je to špatný nápad? Co se týká vápna, přidávám ho do kompostu až moc let a myslím, že tam... celý příspěvek >
Jak "obnovit" substrát pro rajčata a papriky, 2.11.2015
Letos jsem pěstoval rajčata a papriky v nádobách pod přístřeškem z jihu otevřeným. Má někdo radu, jak nejlépe obnovit substrát, ve kterém byly. Za jak dlouho ho opět můžu použít pro plodovou zeleninu? Zatím jsem ho vysypal do kompostu. Mám ho... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika