Příspěvky uživatele - 10.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Blechy v ptačí budce, 14.10.2017
Těší mě :-(, že nejsem sama. Taky jsem postižená těmi čmelíky, nebo co to je za svinstvo... Tento týden jsem sundala budku, abych ji vyčistila a vydesinfikovala jako každý podzim.  Už 16 let! Nikdy se na mě nic nechytlo. Až letos. Bohužel jsem... celý příspěvek >
Blechy v ptačí budce, 12.10.2017
Při podzimním čištění ptačí budky jsem zřejmě chytil blechy z odstraňovaných dvou hnízd, které byly na sobě po dvojím hnízdění sýkorek. prosím, jak se blech zbavit. Jsem seštípaný hrozně, beru dokonce kortikoidy a léky na alergii... už to vypadalo,... celý příspěvek >
Alergie na chlupy, 10.10.2017
Já teď musím řešit taky alergii a třeba mo někdo poradí.Cistili jsme budku po sýkorkách jako každý rok. Ovšem letos se mi po čištění budky vyrojily jakoby štípance. Mám jich skoro 100. Lékař mi dal Prednison, že je to asi nějaký roztoč, co mě napadl.... celý příspěvek >
Rajče start, 23.8.2017
Máte pravdu. Vždy jsem pěstovala rajče Start F 1,  - noc dobré -, ale už po dva roky, co jsem si koupila semena START S F 1, má toto rajče negativa = jakoby nedozrává u stopky a ani doma ve tmě s jablkem rajče úplně nedozraje. Budu zase shánět... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika