Příspěvky uživatele - 11.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škrábavost pálenky, 19.1.2019
nám se zatím vždy vyplatilo poctivě vymoštovat, a pálit "víno" z jablek, jemné zejména po UTZ čišt. část daváme i do dubových soudků "uzrát", je to dobré pití... nikdy nezbyde :D
Jabloň - poraďte prosím jakou?, 12.10.2017
Propadne korunou, kde visí další jablka.
Archivace slivovice, 12.10.2017
Jak to? Vždyť je to hned na 1. řádku. 80,4%
Maďarská, 25.10.2016
Jestli si někdo troufne spolehlivě odlišit plody Maďarské od Sabinovské, klaním se mu. Já to neumím (v podstatě ani od Velkopavlovické). Do chladnější polohy bych proto volil asi ten Bergeron, ale možná ještě spíš nějakou skořejší (Leskoru,... celý příspěvek >
Zasadit Šampion nebo Coxovu renetu?, 25.10.2016
Nevím, kde se bere názor že Kokska je nějak mimořádně citlivá na strupovitost, U mě strupovatěla Coxova dost (pravda, Šampion taky), bylo to ale v éře před rezistenty, takže vlastně všechny jabloně na zahradě byly víceméně citlivé. Plody... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 25.10.2016
To asi je, ale strom Idaredu nevydrží růst a plodit na mezi bez zásahu 80 let. Nemluvě o padlí a strupovitosti.
Zasadit Šampion nebo Coxovu renetu?, 25.10.2016
S tou Coxovou je to zvláštní. Já už ji nemám, ale kamarád v sousední vsi mi přeloni pár kousků věnoval a když jsem do nich kousl, byl jsem odhodlán ji vysadit znovu. Pohádka.  Loni jsem si opět pár jablek vyptal. Chutnal jsem postupně, nejdřív... celý příspěvek >
Sirius, 25.10.2016
Jestli to nebude tím, že v Častolovicích je sklízejí trochu dřív než koncem října či začátkem listopadu (jako já). 
Zasadit Šampion nebo Coxovu renetu?, 25.10.2016
Dotaz v názvu vlákna není úplně logický. Je to podobné, jako by se zadavatel zeptal, jestli si má koupit terénní auto nebo kabriolet. Ty dvě odrůdy jsou jako oheň a voda.     Coxova je nejdelikátnější chuťovka náročná na prostředí i... celý příspěvek >
Sirius, 25.10.2016
...je pro mne Sirius ideální zimní odrůdou. No ale vždyť je ještě podzim! 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika