Příspěvky uživatele - 162.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ploštice - jak se jich zbavit, 10.10.2017
Ploštice není brouk (viz taxonomie hmyzu) a nemá krovky, ale polokrovky.
Vinná réva - odruda Pomeranč, 12.3.2017
Dobrý den. Odrůda pomeranč má opravdu slabý stonek a zesiluje opravdu pomalu, ale myslím že to stojí za to. Plodů není mnoho. Mám ji na západním břehu 200m.n.m. Už asi pátým rokem. Je to písčitý břeh sázeno do jámy lvové vyhnojené. Neplodí... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 29.6.2016
Nemáte někdo schema karburátoru na motor gcv 160?  Motor začal houpat, když není plně zatížen sekáním a nechci jen tak výzkumničit. V návodu nic není. Jirka, mil154@seznam.cz
Zimolez kamčatský - konec, 8.5.2015
Také mám stejný problém 5letý údajně Altaj a Amur z Krakonošova zahradnictví (ale po zkušenostech jim moc nevěřím). A ještě pořádně nezaplodily (20 bobulek každý rok na víc než metrovém keři). Možná je to i zimou, jsme z Polabí a začínají tady kvést... celý příspěvek >
Jaký květináč pro orchidejku?, 12.1.2011
Děkuji mnohokrát za podrobné rady. Průhledný květináč určitě neupřednostňuji, již jsem si zakoupila glazovaný keramický, ale až pak jsem se dozvěděla, že by Phal. měly být v průhledné nádobě, tak jsem chtěla vědět, jak moc to je vážné :) Děkuji... celý příspěvek >
Jaký květináč pro orchidejku?, 12.1.2011
Děkuji mnohokrát za radu, mám druh Phalaenopsis. Dočetla jsem se, že průhledný květináč je důležitý pro asimilaci kořenů, jsem v pěstování orchid.  opravdu nováček a do teď jsem o tom nevěděla nic, při pročítání diskuzí jsem ale moc... celý příspěvek >
Jaký květináč pro orchidejku?, 11.1.2011
Dobrý den, dostala jsem orchideu, tak si sháním informace o pěstování a dočetla jsem se, že by se měla pěstovat v průhledném květináči, protože prý kořeny mají rádi světlo. Já jsem si na ní koupila keramický obal na květináč, tak se chci zeptat, zda... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika