Příspěvky uživatele - 234.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování třešně, 26.3.2020
Zacinaju sa mi v pivnici prebudzat usklasnene ceresnove vruble. Planujem vrublovat za kôru v dobe kvetu(cca o tyzden-2), tak neviem ci uz sa do toho nepustit teraz? Co odporucate?
Nektarinka - jak zastřihnout, 26.3.2020
Prut lepsie zakoreni ako stromcek s uz zapestovanou korunkou
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 27.7.2018
Ten pretlak, co robim tak je len prepasirovana a trochu povarena stava na omacky alebo polievku, lečo do gulasu, kecup tiez nerobim, a susene paradajky nemam velmi rad, este z minuleho roku mam 5 l flasu susenych rajcat
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 27.7.2018
Tento rok som dal na overene rady a prvykrat som pestoval bejbino f1 a start f1 vonku aj v skleniku. Startky na poli maju sice oranzovy prstenec a su popraskane pri stopke, ale to mi nevadi, na pretlak aj leco su dobré. V skleniku to nemaju kde je... celý příspěvek >
Nathusiovo holubie/holubí, 2.3.2018
Áno pán Hasman, tým skúseným pestovateľom Ste Vy, hádam to môžem napísať. Takíto škôlkári ako spomínate si zaslúžia úctu, u nich je zrejmé že prvoradá je láska k ovocinárčeniu a "peníze nejsou až na prvním místě". IH
Pomoc s rezom, 2.3.2018 Obsahuje fotku
PL: Bez ohľadu na to aký tvar plánujete by som odstránil oba bočné konáriky. Sú príliš hrubé vo vzťahu k stredníku a rastú v príliš ostrom uhle nahor. Takže ako prvý krok návrat k "špičiaku". Čo sa týka ďalšieho postupu, neviem či je štíhle vreteno... celý příspěvek >
Nathusiovo holubie/holubí, 2.3.2018
Stará nemecká odroda, už veľmi zriedkavo pestovaná. Vďaka jednému skúsenému pestovateľovi tu na fóre (pozdravujem - on vie 😉) sa zdá že by sa strom tejto odrody predsa len mohol objaviť v mojej záhrade. Nathusiovo som videl párkrát na... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 21.10.2017
Pár pohľadníc z hornej paluby Titaniku (foto) 😉. IH
Beni Shogun, 21.10.2017
Bunny: Rozmery stromu sú: výška 3,8m, šírka 2,6m, výška kmeňa (od zeme po odstup prvých konárov) 60cm. IH
Beni Shogun, 21.10.2017
Ešte dokončím obrázky (Bunny mi skočil do príspevku 😃). IH
Beni Shogun, 21.10.2017
Fuji (klasické): 7-ročný strom na MM106. Oberal som dnes, úroda 5 bedničiek je uspokojivá. Našli sa aj prvotriedne plody. Najväčšie mali okolo 400g. Odpad v zmysle poškodených plodov takmer žiadny. Vyfarbenie plodov je na klasické Fuji slušné, ale za... celý příspěvek >
Braeburn, 5.10.2017 Obsahuje fotku
Tak som sa zariadil podľa rady pána Polehlu a dopestoval som si vlastný Braeburn. Je fakt, že predaj podtrhnutých resp. ELO-skladovaných plodov v hyper-super-marketoch niektorým odrodám iba kazí reputáciu. Moja prvoúroda Braeburnu vyzerá nádejne -... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 5.10.2017
Ligol (Linda x Golden Del.) : prvoúroda, plody dozrievajú postupne, niektoré sa už pekne vyfarbili (foto). Jablká sú veľké, ale dôležitejšia bude chuť tejto preferovanej poľskej odrody. Tento rok bez chrastavitosti a múčnatky (nie je to rezistent),... celý příspěvek >
Red Cap, 5.10.2017
Na fotke sú 2 mutácie Red Delicious-u, vpravo Red Cap, vľavo Red Chief (Camspur). Tmavobordová farba Red Cap-u je impozantná, ale ani Red Chief sa nedá zahanbiť. Dať si z času na čas sladké aromatické jablko poteší, ale moje chuťové preferencie sú... celý příspěvek >
Odrůda jabloně Jonagored - pěstuje někdo?, 5.10.2017
Jonagored (červenšia mutácia Jonagoldu : Jonathan x Golden Del.). Výzorom bezpochyby jedna z najkrajších odrôd (foto), chuťovo jedna z najlepších. Citlivosť na hubové ochorenia (predovšetkým na chrastavitosť) je vyššia, žiadny rezistent to nie je.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika