Příspěvky uživatele - 45.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podklad pod folii, 18.7.2008
Tak to vaše jezírko je parádní!! Jaký má rozměr? Plánuji do zahrady taky tak velké.
co mám s orchidejí, 6.6.2008
Můj způsob pěstování: Orchideje každý večer rosím ručním rozprašovačem, jednou týdně ponořím na 10minut do dešťové vody. Do každé zálivky i mlžení dám 10x menší koncentraci hnojiva než udává výrobce a po zmrzlých ven s nima! Zavěsím do koruny stromu... celý příspěvek >
řez rododendronu, 14.5.2008
Máte pravdu! Rhododendron snáší řez ale jen slabě. Záleží na tom jak je velký. Uříznout 2-4 větve ročně a postupně si řez rozdělit na několik let. Krásně se zmladí a nové větve vyrostou ze spících oček.
Průchodky do sudu, 14.5.2008
Před několika lety jsem pracoval ve firmně která do dnešního dne vyrábí biologické čistírny odpadních vod, bazény, septiky atd. Pamatuji se že do rotoru se řezali husí krky z polyetylenu.Tak 5cm kousky, šílená práce! Byl to koš o průměru asi 1m a ten... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika