Příspěvky uživatele - 128.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 5.11.2018
V sobotu jsme zakoupili polokmeny Ontario, Jonathan, Krasokvět žlutý, Zvonkové a hrušeň Špinku roubované na semenáčích ve školce Ing. Bočka v Crhově. Stromky krááásné, výběr odrůd velký. Byli jsme na výsost spokojeni, můžeme jen doporučit. Ale,... celý příspěvek >
Nevíte někdo, co to je za strom?, 3.5.2018
Děkuji moc za rychlou odpověď. Elena
Nevíte někdo, co to je za strom?, 2.5.2018 Obsahuje fotku
Prosím, určí někdo tenhle strom. Foceno loni v létě. Děkuji.
Co je to?, 15.4.2018
Připomíná mi to semenáčky rudbéckií.
To už tady jednou bylo, 29.1.2018 Obsahuje fotku
Pro Jiran 69 Musím se zastat Negevicovy... hrušky nejsou o nic menší než Šídlenky a možná jsou větší než Špinky. Pro srovnání foto plodů přímo na stromě. A pálenka z nich je přímo skvostná.
Co je to za květinu?, 28.11.2017
      G M T     Rozpoznat... celý příspěvek >
Neznámá rostlina připomínající citrusy, 28.11.2017
Psidium?       G M T     Rozpoznat... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 16.11.2017
Říká se, zda je to pravda nevím, nenechávali jsme dělat půdní rozbor, prý hnůj s hoblovačkami nebo pilinami okyseluje.
Kde sehnat růži Koré, 7.10.2017
Dobrý den, měl ji v letošní nabídce pan Šíp ve Skaličanech, teď už je vyprodaná, zkuste si zamluvit na jaro. Případně přímo u pana Urbana v Želešicích, ten ji ale v nabídce nemá. Ale co kdyby, že...
Jak odstranit lepidlo po etiketách, 5.10.2017
Dost etiket, aspoň co mám odzkoušeno, jde docela dobře stojním olejem - řepkovým, slunečnicovým.. tím levným. Tuhle radu jsem vyčetla právě někde tady. Elena
Ohlodané plody rajčat, 15.8.2017
Dospělé mandelinky bramborové - touhle dobou toto zvládnou, jsou značně nenažrané, nakusují i brambory a lilky.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika