Příspěvky uživatele - 211.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křížení rajčat - nová zábava, 1.7.2018 Obsahuje fotku
Já jsem v této oblasti také začátečník. Jen jsem si k tématu nastudoval jednu knihu. A tam právě tvrdí opak - nevadí pokud se některý rok plíseň neprojeví. Prostě sesbíráme semínka ode všech rostlin. V příloze uvádím výňatek z oné knihy (kterou jsem... celý příspěvek >
Jofela, 4.10.2017
Nemáte někdo zkušenost, jak jsou potomci Joja - Jofela a Joganta odolní proti rakovinnému odumírání větví peckovin a proti moniliovému úžehu? S tím byly u joja podle mnoha pěstitelů problémy...
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 10.8.2016
Tady u tohoto stromu máte pravdu. Trochu mi splývá pojem bujná podnož a vysokokmen. Ten strom vzadu na rovné terásce má korunku zapěstovanou výše, zhruba ve výšce očí, celkově je podobně vysoký.
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 10.8.2016 Obsahuje fotku
Resp. jsem nikdy jablka nevážil. Proto pro představu přikládám obrázek mého typického vysokokmenu - tohle je zrovna Bojkovo obrovské - většinu této úrody (něco málo ještě opadá) očešu trháčkem (v tom mi pomáhá i horní teráska). Ten křivý strom za... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 10.8.2016
Podobnou autoregulaci má zřejmě angold, proto jej asi Holovousy doporučují na vysokokmeny: Stromy dobře plodí i na vzrůstnějších podnožích. Podíl jakostních tříd na sklizni je vysoký, protože po červnovém opadu plůdků zůstává v chocholíku vždy... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 10.8.2016
Takto velké úrody nemáme. Hodně plodů opadá kvůli obaleči, všude se s trháčkem nedostanu, takže do sklepa sklidím tak 150, z nejlepších stromů 200 kg ovoce.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika