Příspěvky uživatele - 234.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka na Vysočinu, 8.8.2018
Pokud bych však mohl mít jen jeden stromek, volil bych Vehardu s ohledem na lepší zdravotní stav. Ďakujem Vám Mimmo za odpoveď, ešte by ma zaujímalo v čom má Veharda lepší zdravotný stav oproti Bergeronu.  Ďakujem
Meruňka Tsunami, 3.6.2018
Pýtal som sa prečo ja nemám tak pekné velké plody Pricie ukazal mi to čo bolo na Wavite malé plody, ako u mňa čo bolo na Krymsk 86 medzištepenie Ishtara plody raz tak velké nádhera, Milan takže na wavite stromy marhúl nekupovať lebo budú mať... celý příspěvek >
HW 624, 12.12.2017 Obsahuje fotku
Harrow Delight - foto z mojej záhrady. Istá podoba s HW 624 ("baňatý" tvar) tam je. Odrodu H.D. viem posúdiť z vlastnej skúsenosti, chuťovo je to mimoriadne kvalitná hruška, jedna z najlepších aké som kedy jedol. Tieto kanadské odrody z Harrowu sú... celý příspěvek >
HW 624, 12.12.2017 Obsahuje fotku
Milane, vďaka za info o novej odrode (aj keď až taká nová nie je, rodný list má už z r.1988, ale teraz ju zrejme budú promovať a tlačiť na trh). Keďže je to Harrowka z Kanady, s pestovateľnosťou u nás by nemal byť problém. Jedným z rodičov HW 624 je... celý příspěvek >
Odrůda hrušně, 12.12.2017
Pre zakladateľa vlákna - ak môžete, dajte fotky plodov (detailné- zboku, zhora aj zospodu, prípadne aj rozkrojenej hrušky), pokúsime sa odrodu určiť. Asi sa nám to aj tak nepodarí 😉. IH
Gisela 5, 12.12.2017
Mimo témy Gisela: Pri hruškách sa v minulosti používali na medzištepenie odrody Hardyho a Konferencia - jednak pre pekný rovný rast kmeňa, jednak pre výbornú afinitu s dulovými podpníkmi. Priznám sa, že krivý kmeň mi pri stromoch neprekáža - ani... celý příspěvek >
Odrůda hrušně, 12.12.2017 Obsahuje fotku
...
Prebierka plodov, 26.9.2017 Obsahuje fotku
Kuky: Nuž, snáď to Rubinola je, aj keď u mňa býva viac vyfarbená do tmavočervena a má výraznejšiu tú hrdzavú plôšku v tvare nepravidelnej hviezdičky okolo stopkovej jamky (foto 1,2), čo je pre Rubinolu úplne typické. Ale môže to byť dané len... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 26.9.2017
Pán Polehla, tak ako to robíte je to aj lepšie... Pretože keď sa mi to takto šialene v jednom roku rozrodí, tak je zrazu v pivnici 60-70 bedničiek jabĺk. Mám vyše 35 odrôd jabloní, našťastie nie všetky už rodia... A to sa proste nedá spotrebovať... celý příspěvek >
Podpnik m25, 26.9.2017
67.119: Tieto skúsenosti nie sú nejako "lineárne prenosné" medzi rôznymi záhradami. Podpník je jeden faktor, ale vstupuje do toho aj mikroklíma, kvalita pôdy, agrotechnika (rez - tvar stromu) a v neposlednom rade aj samotná naštepená odroda. U mňa... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 26.9.2017
67.119: Na MM111 mám Heliodor a Karneval. Výška stromov je teraz asi 4 metre, šírka do 3 metrov (Karneval je široký len 2 metre). Heliodor má 7 rokov, rodiť začal ako 2-ročný, v tomto roku 7 bedničiek (malo by to tu byť tuším na tomto vlákne, aj s... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 26.9.2017
Florina - zdravý vitálny štvrťkmeň na M9, zasadený v r.2006. Florina spoľahlivo rodí aj v zlých rokoch, v tomto u nás mimoriadne priaznivom sa ale doslova "odtrhla z reťaze". Desať bedničiek krásnych jabĺk zo stromu na M9 - ak by som ich vlastnoručne... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 17.4.2017
44.23: U mňa pred rokom bolo maximum mrazu -4 až -5 (len jednu noc) a egreše aj ríbezle to prežili bez ujmy. Ale absolútne hodnoty Vám nikto presne nepovie, úlohu hrajú aj ďalšie faktory (rýchlosť poklesu teploty, vietor, vek kríka či stromčeka,... celý příspěvek >
Mráz, 17.4.2017
Názov vlákna by asi bolo treba prešmyčkou zmeniť na ZMAR. Zdá sa, že v ďalších dňoch to tu bude Čierna kronika. U nás nad ránom +3, ale tá jasná obloha neveští do ďalších nocí nič dobrého... Bola by to škoda, keby nás príroda takto vytrestala 2 roky... celý příspěvek >
Hrušeň Abate fetel, 8.4.2017 Obsahuje fotku
P. Jano: Abate Fetel na duli, sadená na jeseň 2015 - má už pár kvetov (foto 1). Ak Vám 5-ročná A.F. ešte nekvitla, niekde je problém. Možno ju máte na semenáči, ale aj tak by už mala rodiť. Na 2.fotke je Nojabrskaja - tiež na duli a tiež sadená na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika