Příspěvky uživatele - 211.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradkárske relácie na Radiu, v TV, youtube vlog, 3.12.2017
Zdravím, já nedám dopustit na tento zahraniční youtube kanál. kde umísťuje jeden zahradník z Michiganu (zóna 5, tedy teplotně jak u nás, možná ještě o něco chladněji) videa a návody k nekonvenčnímu pěstování. Na své menší zahradě za domem skloubí... celý příspěvek >
Kustovnice = goji, 26.9.2017
Aha, díky, to bude asi ono. Rostlina opravdu pochází od malovýrobce, plodí sice už teď, ale plody jsou malé 5-7mm a nechutné. Myslíte asi vyšlechtěnou odrůdu Anny. Tu jsem zakoupil od "uznávané" firmy Na Zázvorce a přišla mi v žalostném stavu, jako... celý příspěvek >
Šarka švestek, 15.9.2017
Toto diskuzní vlákno do kterého přispíváte jste četl? :-) Podívejte se na můj příspěvek z 17.7.2017 9:18 a reakce na něj - tam jsou popsány vysoce tolerantní odrůdy, které zmiňují chytré knihy a publikace, na pár z nich zde někteří zahradníci... celý příspěvek >
Pomoc s určením pokojovky, 31.8.2017
Dobrý den, je to určitě begonie.
Jak správně otrhat černý/červený rybíz?, 28.6.2017
Přiznám se, že mám podobné pochybnosti jako původní zadavatel tohoto vlákna. V mládí mi bylo také štěpováno, že musím rybíz utrhnout i se stopkou, jinak příští rok v daném místě nenaroste nový střapec plodů. Tak jsme dokonce po sklizni otrhávali... celý příspěvek >
Jaký ořešák byste doporučili, 8.10.2015
Pokud si pořídím roubovaný špičák, je možnost jej nestříhat a nechat ať se vyvine sám? Nemá to potom vliv na rychlost růstu? (tj. stomek pak roste např. pomaleji) nebo dobu prvního plození?
Jaký ořešák byste doporučili, 8.10.2015
O ořechy máme vždy nouzi, konzumujeme celý rok. Navíc pak nám se zpracováním sklizně mohou pomoci děti až vyrostou a vnoučata. Takže ořechů není a nebude nikdy dost ;-) S veverkami jsme se dělili už předtím, ale přesto zbylo ze starých ořešáků... celý příspěvek >
Papriky - výsev, 14.1.2015
Je tu velké množství vláken a obdobných témat a hledání v tom množství není vždy jednoduché, nicméně je leden 2015 a mě taky zajímá co a jestli už účastníci diskuzí vysévají a proto jsem ráda za příjemnou reakci pana Vladimíra 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika