Příspěvky uživatele - 254.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím je réva napadená?, 12.8.2018
Ale četl, jen jsem chtěl vědět, jestli ho už někdo použil v takové fázi dozrávání vinné révy. V návodu je do zaměkávání bobulí. 😕
Čím je réva napadená?, 11.8.2018
Dobrý den, nyní se mi také začínají na listech vinné révy objevovat příznaky padlí. Hrozny už začínáme jist. Můžu ještě provést postřik kumulusem? Za jak dlouho se pak můžou zase začít hrozny jíst? Díky. Happy.
Co Vaše réva 2018?, 3.8.2018
Tak to já ještě můj Galahad nezkoušel. Chci vyzkoušet, jak dlouho vydrží. Zkoušel jsem Beloje Čudo, ale to je ještě nakyslé. Happy.
Aké má plody podpník St. Julien, 31.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, taky by mě zajímalo, co mi to roste na zahradě. Letos po cca 5 letecha poprvé plody. Vyrostlo mi to asi 1,5 m od meruňky. Uvažoval jsem, jestli to není z kořene od její podnože. Přikládám foto. Nemá trny. Happy
Choroba nektarinek, 25.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos mi poprvé odkvetla nektarinka a těšil jsem se na plody. Ty ale nyní začínají zasychat. Předpokládám, že to je způsobeno skvrnitosti peckovin. Pomůže ještě postřik nějakým fungicidem nebo snad i kumulusem? Díky. Happy.
Co Vaše réva 2018?, 20.7.2018 Obsahuje fotku
Tak to my se těšíme na ochutnávku Galahadu loni na podzim zasazeného. Nechal jsem jeden hrozen na zkoušku. Happy
Rajčata 2018/2, 17.7.2018
Dobrý den, já s ní bojuji ve skleníku již třetím rokem. Poprvé když se objevila, tak mi kompletně zlikvidovala listy a plody měly na sobě černý poprašek. Proto jsem už letos stříkal jednou Antré a jednou Dithane Dg Neotec, nicméně stále se objevují... celý příspěvek >
Choroba paprik, 12.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listech paprik ve skleníku mám takovouhle nadílku. Nevíte jsou to jen mšice nebo tam je i třásněnka? Díky. Happy.
Co Vaše réva 2018?, 10.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, opět se mi letos na některých bobulí ho objevily tyto skvrny. Zatím jsem prováděl jen 3x postřik kumulusem. Nevíte někdo co by to mohlo být? A čím ošetřit? Diky. Happy.
Odrůda angreštu, 30.6.2018
Je s trny, má poměrně velké listy - větší než Niesluchowsky. Zajímá mě to z důvodu odolnosti k padlí. Happy.
Odrůda angreštu, 30.6.2018 Obsahuje fotku
Pardon, zapomněl jsem připojit foto.
Odrůda angreštu, 30.6.2018
Dobrý den, poznáte někdo tuto odrůdu angreštu? Mám ji os známého a zajímal by mě její název. Díky. Happy.
Maliník odolný proti virům?, 27.6.2018
Někde jsem četl, že snad Glenn ample nebo tak nějak je odolnější vůči virózam přenášeným savým hmyzem. Ale jestli je to pravda, to nevím. Možná se ozve někdo, kdo s tím má zkušenosti. Happy.
Jak zvýšit sladkost angreštu?, 25.6.2018
Neguše mám taky, jenže vadí nám ty trny a drobnější a nakyslejší plody. Krasnoslavjanski jsem koupil zároveň s Niesluchowskym, ale ještě jsem neochutnal-špatně jsem přivázal kminek a ve větru se mi zlomil. Naštěstí se mi povedlo zakořenit vetvičku,... celý příspěvek >
Jak zvýšit sladkost angreštu?, 25.6.2018
Vidím, že máte velký sortiment angreštu pane K. z B. Můžete mi doporučit nějakou sladkou odrůdu k stávajícímu Niesluchowskemu, která by dozrávála o něco později? Díky. Happy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika