Příspěvky uživatele - 183.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 24.9.2017
Pan Vladimír, Esterinu som nemal, ale práve kvôli praskaniu SunGoldu F1 som pre budúcu sezónu objednal Sun Sugar F1, čo je hybrid od rovnakej firmy, avšak mám oveľa lepšie výsledky s ním, v rovnakých podmienkach. Je to prakticky identická rajčina... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 22.9.2017 Obsahuje fotku
Pardon, chcel som dať iný obrázok. 
Rajčata 2017, 22.9.2017 Obsahuje fotku
Pan Vladimír, vysievam do riadkov v truhlíkoch, potom pikýrujem už po 2 ks do 2 dl jednorazových kelímkov.
Rajčata 2017, 21.9.2017
Pán Vysloužil, tým, že sú to prakticky všetko cherry, tá úroda nie je zase až taká obrovská, v sezóne som zbieral maximálne tak 4-5 kg za každé 2-3 dni. Sladkosť preferujem skrátka preto, že mne, aj tým, ktorým z nich nosím najviac chutia práve... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 21.9.2017 Obsahuje fotku
Symbivit° sa mi s Polyversom° "nebije". Najsladšie rajčiny uvádzam zhruba zostupne: Sweet Aperitif, Ambrosia Rose UBX, Ambrosia Orange UBX, Bite Size, Sungold F1, Sun Sugar F1, Suncherry Extra Sweet F1,..Sun Chocola F1, Sun Green F1, Sun Peach F1,... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.9.2017
Takže čo by som napísal. Mal som tu už nejaké príspevky, ale keďže mi to nedovolí znova sa prihlasovať, písavam ako "hosť". Zakladal som aj toto vlákno, medzitým som aj spresňoval moje odrody.  Pestujem v Bratislave, na južne orientovanom... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.9.2017 Obsahuje fotku
Tak, posielam pre oko paletu mojich cherry, všetky sú zrelé, aj tie zelené, to sú také sorty. Pestujem takmer výlučne cherry, vyberám si hlavne čo najsladšie odrody zo Sveta.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika