Příspěvky uživatele - 187.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrkev, 18.10.2017
VASEK5 klobuk dole je to nádhera a kus dobrej makačky, keď to chceš dopestovať. 
Mrkev, 18.10.2017
A čo si ty vypestoval pochval sa agen 007, tý zahraničný záhradkári,  keď sa pochvalia niečim zaujimavým sú špatný podla teba.
Mrkev, 18.10.2017 Obsahuje fotku
Zahradkár z Minesoty vykopal rekordnú mrkvu váha 22,44 libry - 10,17kg.Jedna fotka starší zahradkar s veľkou cibulou.
Trenčín vystavisko 2017, 14.10.2017 Obsahuje fotku
Na vystavisku Trenčín v ramci sútaže najkrajšie jablko roka ocenila porota Václava Lindu z Kláštora pod znievom je to jablko Bohemia druhé miesto jablko Mutsu, tretie miesto jablko Red Jonaprince je to trochu stručné nové foto ešte nebolo.
Sissy, 13.10.2017 Obsahuje fotku
QTee som pred týždňom sadil.Keď sa nechá dlhšie na strome krajšie sa vyfarbuje.
Novinky roka, 13.10.2017 Obsahuje fotku
Pekné foto pan Hlavatý, do Trenčína som chcel tiež ísť ale bohužial mi to nevyšlo musel som zostať v praci aj zajtra.Jeromine mám zaštepenú, ako ste dopadli, určite ste niečo vystavovali.
Harbella, 12.10.2017
Kupujem v klivia.com alebo schreiber rakusko.Ostatné odrody sa snažím zohnať tiež zo zahraničia.
Spencer, 11.10.2017
Pán Polehla fakt nádhera. 
Sweet Summer, 10.10.2017 Obsahuje fotku
Ide na tejto stranke reklama ideal world tak som klikol na to jablko Sweet summer exclusive tak o ňom píšu na inej stránke.Tato odroda je sladká štavnatá nejaký klon Golden Delicious čo je na nej zaujímavé môže bit na strome 2 mesiace stale jete... celý příspěvek >
Náhle odumieranie stromov, 10.10.2017 Obsahuje fotku
V posledných rokoch sa táto choroba rozširila v zahraniči ale i u nás, napadá tento patogén hlavne jablone a slivky. Pracujú na tom vedecké tímy ale bezvýsledne, niet na túto chorobu postrek.
Red Prince / Red Jonaprince, 8.10.2017
Pan Jiří II díky za tie fotky sú nadherné. Pán Polehla iba tento rok sú tieto jablká tak pekne vyfarbené bolo veĺa slnka preto su tak nádherne tmavé.Vašim jablkam tiež nič nechýba sú pekné.
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 3.10.2017
Tento pán už stromky nerobí obidvaja sú na dôchodku ja tam mám ešte zaštepené malé stromky napište po 15.10 pošlem vám mám tam aj meil treba tam pisať.
Super skorè odrody - Tajná Monacha, Chrust, 24.9.2017 Obsahuje fotku
Po upršaných týždnoch stolové odrody stále sa držia nehnijú, hlavne tomu prispeli sietky ktoré hmyz nemôže poškodiť sietky som dal dnes dole s Nový podarok zaporožie vynikajúca chuť a bulharská odroda je tiež super nechal som ešte na nej sietky.
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 24.9.2017
Pekná úroda pan Hlavatý, dúfam že aj ja za par rokov budem mať takú úrodu na jabloniach.Staršie stromky som vykopal a nové ešte nerodia len na pár vynimiek Rubin, Idared, Red Jonaprince, Jonagored, Lotos, Admiral.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika