Příspěvky uživatele - 234.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A je po meruňkách, 5.4.2020
U nas dnes rano trochu necakane mraz opäť -3. A v pondelok hlasia tak isto...
Hrab ako živy plot - vysadba v jednom rade, 26.2.2020
Praveze si material mozem vybrat, +- vysku. Vyska od 30 cm - 100 cm. Cim vyssie vypestky, tym drahsie. Ktora velkost je idealna pri zakladani?
Lysice 2018, 17.12.2018
Výsledky degustácie - Lysice 2018. IH
Maďarská, 30.5.2018
Zdravím, má niekto z vás skúsenosti s Maďarskou a aj Vehardou? Kto by vedel porovnať tieto dve odrody v odolnosti na jarné mrazy a moníliové usychanie kvetov a výhonov v jarnom období? Tiež by ma zaujímala odolnosť týchto dvoch odrôd na moníliu... celý příspěvek >
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 20.5.2018 Obsahuje fotku
Mikeš13: Určité príznaky ESFY by sa tam dali nájsť, najmä na tej 2.fotke. Tá hojaca sa rana na kmeni je dosť rozsiahla. Či je príčinou nie najlepšieho prospievania stromčeka ona, alebo fytoplazmóza, na to by asi jednoznačnú odpoveď dalo len... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 7.2.2018 Obsahuje fotku
Miss/Mister pivnice Február '18: Trochu som sa rozhliadol v pivnici. Na niektorých odrodách sa začína podpisovať zub času, iné vyzerajú akoby boli len včera obraté. K "manekýnkam/manekýnom" patria odrody ktoré sú na fotkách (teraz hodnotím len výzor,... celý příspěvek >
Elstar, 3.10.2017 Obsahuje fotku
Elstar - pôvod (foto). IH
Spartan, 26.9.2017
Ja mám Spartan a to dokonca 2 stromy.     Jano
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 24.9.2017
Pán Fiala, prajem Vám to. Odrody Ste si vybrali dobre. U nás teraz oberačku komplikuje daždivé počasie. Väčšinu jabĺk mám ešte na stromoch. Fuji (foto 1,2) budem oberať až v októbri, ale Florina (foto 3-6) by už mala ísť dolu zo stromu. Dúfam že... celý příspěvek >
Určení odrůdy - byl jsem napálen?, 24.9.2017
Jiran69: Zjedzte ju keď získa bronzovú farbu. Boscova ale nemá čo dokazovať, je to hruška-bohyňa, nič lepšie nenájdete (ak nie Ste vyslovene v chladnej oblasti). Vykašlite sa na koncepciu, berte to ako zásah zhora 😉. Inak, neviem či tomu... celý příspěvek >
Určení odrůdy jablka, 24.9.2017
Venca z V.: Podľa tej prvej fotky by to mohla byť Rubinola. Ale keď sa pozerám na kališnú jamku na tej druhej fotke, tak musím povedať že si tým vôbec nie som istý... IH
Prosím o radu jakou jabloň do mrazové kotliny, 24.9.2017
62.30: Mrazová kotlina nie je práve ideálne miesto na pestovanie jabloní, treba rátať s tým že úroda nebude každý rok. Podpník by som Vám odporučil MM106 alebo MM111, letnú odrodu Piros, jesennú Merkur, jesenno-zimnú Rubín alebo Bohemiu alebo Gold... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 24.9.2017 Obsahuje fotku
67.119: Brak to určite nie je. Chuťovo je to taký lepší priemer, chýba mu istá výnimočnosť, aj keď kvalitou neurazí. Možno som na Heliodor príliš prísny, ale u mňa sú etalónmi chuti Jonathan, Golden Del., Coxova - v porovnaní s nimi to má Heliodor... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 24.9.2017
Heliodor (Golden Del. x Topaz) - 7-ročný štvrťkmeň na MM111 a jeho tohtoročná úroda - takmer 7 bedničiek. Jablká sú zdravé, podiel poškodených či brakových plodov prakticky nulový. Podiel prvotriednych až výstavných plodov je vysoký. Plodná a zdravá... celý příspěvek >
Vysokmeny nebo polokmeny, 12.9.2017
Závisí to predovšetkým od podpníka (podnože). Na semenáči to budú niekoľko metrov vysoké stromy. Či už vysokokmeň, alebo polokmeň - na tom veľmi nezáleží, výška stromu je tvorená hlavne korunou, ten trebárs aj metrový rozdiel vo výške kmeňa veľkú... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika