Příspěvky uživatele - 180.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Granny Smith, 20.1.2012
Taky zkouším tuto odrůdu uvidíme jestli budu mít úspěch Jezdil jsem do sadu do rakouska a tam jsem tyto jablíčka ochutnal poprvé od té doby toužím vypěstovat je u nás tak uvidíme M.F.
Liheň na drubež Bioska monoplast 60, 9.11.2010
zdravím, byl by jste tak hodný a vložil návod na výrobu vaší líhně? popř i nějaká fota? předem moc děkuji a jsem s pozdravem Martin omorica@seznam.cz
Lis na ovoce, 16.5.2010
Prosím poraďte mi, jak vyrobit lis na ovoce. Děkuji za odpovědi
Dolmar PS 420 C, 9.12.2009
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je možné nahradit pevnou řetězku za řetězku s prstýnkem na fóru se to řešilo ale nikdo na to neodpověděl jestli ano nebo ne a z jakého modelu. Kolik příjde výměna pevné řetězky po opotřebení oproti prstýnku. Je... celý příspěvek >
Partner P11577RD nestartuje, 10.5.2009
zkoušel jsem připojit přímo na svorky aku autovysavač, který jsem měl po ruce a ten fungoval...
Partner P11577RD nestartuje, 10.5.2009
Dobrý den, koupil jsem traktůrek P11577RD, poskládal rozložené díly, provedl celkovou kontrolu a zapojil akumulátor. Poté jsem otočil klíčkem, abych zkusil jestli "točí", vše se zdálo OK. Protože jsem doma neměl čerstvý benzín, odložil jsem... celý příspěvek >
Homelite 4016, 3.5.2009
Dobrý den dnes jsem řešil stejnou závadu pila jede na volnoběh pořád ve vysokých otáčkách není to benzínem homelitky mají ovládání plynu lankem a bovdenem problém je v tom, že na tom bovdenu jsou na konci plastové koncovky opatřené závitem a ten... celý příspěvek >
Lilie - skladovatelnost a způsob sklizně, 4.3.2009
Pozor, musíte mít na paměti, že cibule liií jsou stále "živé" nesmí uschnout. Nejsou to tulipány, které se před uložením suší!!! Nejlépe je je vybrat ze země v době, kdy lodyhy sesychají. Stoupnete si nad cibuli a opatrně uchopíte lodyhu a tu... celý příspěvek >
botritis listů lilií, 4.3.2009
K rozvinutí botritidy přispívá více činitelů. Lilie musí mít dobrou drenáž. V létě je zas problém vysoké teploty + deštivé počasí - zde je nutno preventivně provádět chemické postřiky a hlavně nesázet lilie po liliích. A docela se podceňuje moření... celý příspěvek >
Lilie v květináči, 4.3.2009
Já myslím, že je můžete dát ven, jenom si dávejte pozor na jarní mrazíky. Pokud jsou ještě nevyrašené a pod zemí, tak nezmrznou.
lilie - sázení, 4.3.2009
Teď asi sázení do země v tom blátě nepřipadá v úvahu. Zasaďte ji do velkého květináče tak, aby nad špičkou cibule bylo tak 7 cm zeminy, bez ohledu na to, jak dlouhý je stonek a hlavně ji umístěte na světlo do chladna. půdu přitlačte a trochu zalejte,... celý příspěvek >
Snižování omezovacích zubů, 15.9.2008
Dobrý den broušení omezováků je velice jednoduchá věc i pro laika řetěz necháte na pile upnete do svěráku vezmete měrku a pořádný pilník myslím tím kvalitní husqvarna nebo oregon atd a zbrousíte až na měrku pozor na označení hard a soft hard tvrdé... celý příspěvek >
Výdrž motorů Brigss Stratton, 17.7.2008
Chci se zeptat, jak dlouho vám tyto motory případně Honda vydrží já osobně mám Brigss 5,5HP Quantum  rok výroby 1996 a funguje perfektně žádný výbrus kroužky nic seču plochu 1300-1400m2 asi 8x za rok. Šasi mám hliníkové jen kolečka jsou na tom... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na rajčatech, 5.7.2008
Nyní se mi na ještě zelených rajčátcích utvořily vespod plodu hnědé skvrny, které jsou mokré a trochu propadlé. Nevíte, co to je?
zelené jezírko, 14.5.2008
Máme 500 litrové plastové jezírko, napustili jsme ho vodou, osadili 1 leknínem, 1 plavínem, 1 vodním hyacintem, 1 prustkou a 1 orobincem úzkolistým. Po 14 dnech jsem nasadila 6 malých koi kapříků cca 5 cm délky. Bohužel už za 14 dní je voda zelená.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika