Příspěvky uživatele - 212.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 251 made in China?, 25.11.2017 Obsahuje fotku
Taky pěkný, sám jsem měl dosud Oleo-mac 940C (podobný výkon) a naporcovala kdysi akát o průměru přes 80 cm a teď v létě 17 kubíků klaďák a před pár roky jěště jeden (byl jsem s ní docela spokojený až na špatně řešené startování - slabý plast krytu... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 26.9.2017
Takže jak někteří radili napsal jsem přímo na zastoupení a tady je vyjádření: Dotaz Dobrý den, koupil jsem si výše uvedenou pilu u autorizovaného prodejce Chlebiš v Hlučíně během předváděcí akce a při dopravě domů jsem si našel nálepku s... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 26.9.2017
Video jsem viděl a text jsem četl. Prodavač mi dokonce tvrdil že vydrží ostrý až 12x o čemž pochybuju. Zajímalo mně jestli nemá někdo praktickou zkušenost. Zatím jsem neměl možnost praktického vyzkoušení (až na ty 4 javory jak jsem psal ale to by... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 24.9.2017
Tady autor původního příspěvku vidím že jsem rozpoutal divokou diskuzi. Mám k ní i český tištěný návod takže padělek to snad nebude jen je holt z číny (akorát mě to trochu sere ale sám na ně dělám v jedné ostravské chemičce). Ještě se zajdu podívat a... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 23.9.2017
Takže si myslíte že to je šedý dovoz? Je to pro mně docela silné kafe protože by mně v životě nenapadlo že na něco takového narazím v kamenném obchodě.
Stihl MS 251 made in China?, 23.9.2017 Obsahuje fotku
Ještě pila omlouvám se za dva příspěvky ale píšu poprvé
Stihl MS 251 made in China?, 23.9.2017 Obsahuje fotku
V padělku bych problém nehledal, koupeno v kamenné prodejně Chlebiš Hlučín během předváděcí akce. Spíš jsem chtěl znát názor znalých proč a odkdy to tam dělají (levná pracovní síla - ale exkluzivní značka tak jsem myslel že ji zatím dělají... celý příspěvek >
Stihl MS 251 made in China?, 23.9.2017
Ahoj vespolek Tak jsem si udělal radost a koupil si v Hlučíně v akci tuto pilu za nějakých 10 800 (předěláno na 40 lištu+řetěz picco duro). Chci ji na zhruba každoroční řezání klaďáku (tvrdé-kolik přivezou) což by měla životnost kotle (jdu do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika