Příspěvky uživatele - 234.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prokletá monilie, 18.8.2019
Bohous: Pri čítaní tohto vlákna mám až pocity viny - u mňa žiadna moníliová hniloba plodov nie je (resp. len doslova na zopár hmyzom poškodených plodoch z celej záhrady). Týka sa to tak jadrovín, ako aj všetkých kôstkovín. Čím to je, to naozaj neviem... celý příspěvek >
Hruška General Leclerc, 27.5.2019
Zdá sa, že mladý stromček General LeClerc na dulovom podpníku sa rozhodol, že prvýkrát zarodí (foto 1-3, pred prebierkou). Tomu sa teším, tak nech sa geňo predvedie. Kvalitou by mal teoreticky bez problémov presvedčiť, aj v konkurencii takých "stars"... celý příspěvek >
Kolko vydrzi slivka?, 27.5.2019
Stromy sú úžasné, fascinujúce živé organizmy. Vydržia oveľa viac než my a mnohé z nich nás mnohonásobne prežívajú. Nikto a nič ale nevydrží všetko, nikto a nič tu nie je naveky. Pár fotiek stromov v prílohe. IH
Poznej ptáka, 12.5.2019
Pán Josef. na to zasa raz kápol. Je to medzidruhový kríženec (hybrid) - viď foto. Vo voľnej prírode sa takýto vták nevyskytne, chovatelia spevavcov ale niekedy takéto "zvrhlosti" robia. Väčšinou krížia rôzne druhy stehlíkov s kanárikmi. V tomto... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 4.12.2018
Tak 'sklizeň' už máme za sebou. Teraz by sme si mali pár mesiacov užívať jej výsledky. Ja si dám každý večer 2-3 'jadroviny', niekedy hrušky, niekedy jablká. Dnes to boli 3 jablká, konkrétne Gold Bohemia, Topaz a Fuji (foto). G.B. je ešte dobrá,... celý příspěvek >
Vhodná hortenzie, 17.1.2018
Pani Eva - krásna hortenzia, ešte krajšie psy. Otázka - sú to vyžly? Keď som už vstúpil do vlákna ktoré nie je mojou šálkou kávy, tak pridám fotky - hortenzia Annabella, a ešte jednu mimo témy, ale psy mám rád, takže pardon za poslednú fotku... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 17.1.2018 Obsahuje fotku
Braeburn.  (IH - without burning).
Co je to za škůdce?, 22.9.2017
Strapky (třásněnky). Ak je to foto aktuálne, na čom to máte? IH
Aké odrody jabloní?, 22.9.2017
Ad 1: Na pestovanie jabloní máte takmer ideálne podmienky. Ak chcete výšku do 3m, tak podpníky M26, M9, maximálne MM106. Mne sa osvedčili viaceré odrody, ale záleží aj od Vašich plánov, tie Ste len trochu načrtli. Vhodné je mať jablká počas celej... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 22.9.2017
67.119: Ak je to otázka na mňa (chuťové vlastnosti Lucy), tak si ešte musíme trochu počkať. Mám 2 Lucinky a u oboch to bude prvá úroda. Sám som veľmi zvedavý, nikdy predtým som plody Lucy nevidel a doteraz som ich nejedol. Určite budem referovať. To... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 22.9.2017
Ja to vidím tak, že každý má možnosť si vybrať podpníky podľa svojej lokality a svojich plánov so záhradou. Nikdy by mi ani nenapadlo diktovať niekomu na čom má pestovať svoje jablone. Považujem za skvelé, že na rozdiel od nie tak dávnej minulosti... celý příspěvek >
Skvrnitost - strupovitost plodů meruňky, 18.7.2017
chybí cca 14 dní do sklizně. Ako sa volá tá odroda keď je tak pozdní?     
Rubinstep - MM106 - po napadení mšicemi, 24.8.2016
Nemyslím si že by to nešlo dohromady, Mospilan je v pohode, skôr mám výhrady k tomu mydlovému roztoku (v podstate len také intuitívne, nikdy som to na stromky nedával). Viem že spústa ľudí to roky používa bez poškodenia stromov. Opakujem, skúsenosť... celý příspěvek >
Velkopavlovická = dokonalost meruňkové chuti, 28.7.2015
Zdravím pán AB, aký je rozdiel v dozrievaní Velkopavlovické a Goldrichu?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika