Příspěvky uživatele - 248.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Propojení plastových jezírek, 18.5.2018
Děkuji, jak jsem již uvedla jde o dary, tudíž raději nechám každé zvlášt nežli rozesmutnit své blízké, nechat plastová jezírka od nich v garáži a vytvořit si vlastní pomocí folie.Holt rybky nikam na špacír plavat nebudou :-D :-D 
Propojení plastových jezírek, 17.5.2018
Obě jezírka jsou ve stejné výšce, na rovné ploše v předzahrádce.Jedno je malé 100l hluboké 50cm výrobce nevím a druhé má obsah 590l hloubka 70cm od firmy ALKO.Obě jsem dostala dárkem. Cílem je umožnit rybkám proplouvat mezi jezírky, tudíž spojovací... celý příspěvek >
Propojení plastových jezírek, 17.5.2018
Dobrý den.Poradí někdo zda jde propojit dvě plastová jezírka, popřípadě čím? Lze do obou vyřezat otvor který vede do vykopaného propojovacího kanálku a ten vyložit jezírkovou folií.Myslíte, že to půjde realizovat nebo jsem jen snílek :-)? 
Malinám žloutnou listy a plody jsou bez chuti, 22.9.2017 Obsahuje fotku
3
Malinám žloutnou listy a plody jsou bez chuti, 22.9.2017 Obsahuje fotku
2
Malinám žloutnou listy a plody jsou bez chuti, 22.9.2017 Obsahuje fotku
Paraziti tam jsou, ale není to hlavní problém. Na fotce je vidět, že jedna část je žlutá a druhá je zelená. Bulky jsou na obou.
Malinám žloutnou listy a plody jsou bez chuti, 14.9.2017
Dobrý den, maliny rostou u zdi pod okapem a jsou na slunci. Ovšem něco se jim děje. Mají žluté listy a plody, i když zralé jsou úplně bez chuti. Na stoncích mají boule, víc než obvykle a lámou se. Jedná se o stáleplodící velkoplodé... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika