Příspěvky uživatele - 165.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, obaleči, svilušky... aj. v jádrovinách 2024, 27.3.2024
Tu houpačku jsem v minulosti měl.Nic moc, v druhém roce používání se nádobka oddělila od stupnice vahadla.Po vymytí zbytku vážené látky se nádobka naleptala do mléčné barvy.Prostě šmejd.Kupuju gramáže abych nemusel vážit i když se tomu člověk někdy... celý příspěvek >
Roubování, 26.3.2024
Safra, to je ale šikovný.Bužírka je zřejmě elastická i když asi nejde použít pro menší průměry roubů nebo mít sadu různých průměrů.Kdo kopulací rouboval ocení pokud se rouby takto dají zafixovat a určitě bych tento spoj ještě omotal a stáhnul... celý příspěvek >
Red Delicious, 19.3.2024 Obsahuje fotku
Pane Miloši stromky nevypadají špatně.Nespoléhejte na vyhnutí větviček úrodou nebo řezem na vnitřní pupen.Samozřejmě to občas výjde ale není to pravidlo.Řez provádějte každý rok jinak větve vyholují.Při pěstování štíhlého vřetene je nutné ohýbat... celý příspěvek >
Lišejník na švestce, 14.3.2024
Ošetřuji angrešty každý rok na začátku květu Kumulusem (sirný připravek) proti americkému padlí, přesto mám na kmínku a starších větví hojně lišejníku.Asi to zkusím ručně ačkoli jeden stromek jsem ošetřil letos mědí a čekám co to udělá.Zbytek mědi po... celý příspěvek >
Hnůj, 10.3.2024
Pane pp. ignorujme je.Mají svoji vizi a nějaké souvislosti a důsledky je nezajímají.Za to nejsou placeni. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Hnůj, 9.3.2024
Na nějaké cinknuté socialní a ekonomické rozbory nejsem zvědavý.Souhlas, nemá cenu o tom diskutovat až život ukáže kdo padne hladem na držku zda aktivista z neziskovky či zahradkáři kteří mají znalosti o pěstování ovoce zeleniny a umí si je... celý příspěvek >
Hnůj, 9.3.2024
Víte pane 80.225 já zase nechci povině sponzorovat z peněz daňových poplatníků aktivistu z neziskovy který tady trousí jasné nesmysly a dokonce argumentuje rubrikou seznam medium kterou soudný člověk nemůže brát vážně.Tuším před dvěma nebo dvěma a... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 8.3.2024
Hmmm, pěkně zapěstovaná broskvička na kotlovou korunu. Podle fota máme stav vývoje vegetace stejný.Finální řez bude zřejmě teprve prováděn ne? Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Hnůj, 8.3.2024 Obsahuje fotku
Škoda pravých nebo nepravých hoven pro tyto prznitele. Lepší by byla kejda z prasečáku hovnocucem.Aspoň by si to pár dní užili. Hujeři cizích zájmů. Toto jsou jejich výsledky. - viz příloha Zahradě zdar  - Mičurin II (470 m)
Kadeřavost broskvoně 2024, 5.3.2024
Neřídím se prášením jehněd lísky, takže Vám neodpovím.Orientačně pozoruji zda angrešt nemá zelené špičky ale to není směrodatné.Mám vedle sebe dva angrešty a rozdíl kdy ukáží špičky je mezi nimi určitě týden. Takže angrešt, intuice a hlavně pohled na... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 5.3.2024 Obsahuje fotku
Včera jsem provedl druhý postřik mědí (Champion) na předloní vysazeném stromku FM. Nikdy jsem mědí dvakrát neošetřoval ale letos mě trochu vyděsil únor a broskvička začala cukat.Tak jsem ji ošetřil i v únoru.Na snímcích vegetační stav broskve.Detail... celý příspěvek >
Rosolovitá hmota z kmene broskvoně, 4.3.2024
Opět to nešťastné mulčování.Kolikrát to tady bylo. Jsem přesvědčen o škodlivosti této činnosti na zdravotní stav kůry stromků zvláště když se mulč dotýká kůry.Při rozkladu mulče dochází zřejmě k vývoji dřevokazných hub, jiné vlhčí mikroklima a... celý příspěvek >
Sandra (šlechtitel p.Buzrla), 1.3.2024
Trochu optimismu.Kamoš četl naši diskuzi a odpoledne mě zamailoval abych rozhodně Sandru nelikvidoval.Měl stejnou zkušenost z první úrody jako já.Loni měl druhou a ta byla chuťově vynikající.Hodně ji chváli.Je to rovnej chlap tak to sedí. Zahradě... celý příspěvek >
Honeycrisp, 1.3.2024
Klidně si namlouvejte dál.Posouzení oborné instituce nemusíte akceptovat ale napsat o nich že jejich posouzení jsou lživé jak váš kolega ráno napsal je hodně za hranou.Nemluvě o příloze č.4 která při posouzení ročníků 2016 a 2020 neodpovídá originálu... celý příspěvek >
Honeycrisp, 29.2.2024 Obsahuje fotku
Právě že věřím vlastní zkušenosti a vše co jsem napsal o Admirálu jsou moje zkušenosti včetně chuti a skladovatelnosti. Národnímu odrůdovému úřadu je podsouvána nedůslednost.V situační zprávě ovoce z roku 2016 (obr.1) je napsáno skladovatelnost do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika