Příspěvky uživatele - 68.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez na 200m2, 20.9.2017
Jak to, že jsou ty Stigy tak levné??? Model SBC 645 KD má motor Kawasaki, 35 ccm, bytelné popruhy, zpracování z videa nevypadá zle a ceníková cena 12 000 kč bez koruny...
Křovinořez na 200m2, 19.9.2017
Jasně, ti co sečou komunál půjdou za pár šupů sekat vlastním křoviňákem, ne? Leda by jim ten vlastní křoviňák půjčil, pak asi jo. Já bych nikomu nic posekat nešel ani za prachy. Mám sotva čas na svůj pozemek. Jo a u nás OÚ nesehnal na sečení nikoho a... celý příspěvek >
Křovinořez na 200m2, 19.9.2017
Ptá se na křoviňák a ne na radu, kdo by to měl sekat. Mimochodem já jsem nenašel ani za 200/hod na ruku nikoho, kdo by mi naložil dřevo na vlečku a to bydlím na vesnici, kde je povalečů dost. Nakonec jsem si vzal dovolenku a udělal to sám. Každým... celý příspěvek >
Křovinořez na 200m2, 19.9.2017
No, dost bude záležet i na tom, kolik chcete utratit. Zda hledáte co nejlevnější a nebo na cenu zase až tak moc nehledíte. Vaše požadavky se s příznivou cenou totiž moc nepojí :-(
Voda do kvasu?, 18.9.2017
Kvasinky ho zvládají právě nejlíp. Plísně kyselé pH zastaví úplně, Acetobacter hodně zpomalí. Příští zkusím koupit kulturu. U vína jsme dosáhli nejlepší výsledky se Saccharomyces bayanus, tak to třeba bude fungovat i u ovoce. Navíc ve víně... celý příspěvek >
Voda do kvasu?, 17.9.2017
Do hruškového (ale třeba i třešňového) kvasu se kyselina dává proto, že nemá dostatečné nízké pH. Kvasinky rády nízké pH, a proto se jim připraví vhodné prostředí. Omezí se tím octovatění kvasu. Pokud vám přijde kyselina sírová jako moc hardcore, tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika