Příspěvky uživatele - 120.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda do kvasu?, 17.9.2017
Reaguji na prostřední odstavec - používám dvouplášťový kotel, ale nemám míchadlo. Proto se hustý kvas špatně a dlouho prohřívá. Příště to chci řešit přidáním vody do kotle, aby se to zředilo. Proto možná bude dobré, když tu vodu přidám hned při... celý příspěvek >
Voda do kvasu?, 17.9.2017
Teď se dívám do záznamů, že jsem nedával kuchyňské droždí, ale nasypal jsem tam jeden sáček vinných kvasinek. Ještě opravuji výnos - získal jsem 13 litrů 70 % lihu. Měli jsme tedy oba přibližně stejný výnos, Vy možná o trochu větší - (30 kg cukru =... celý příspěvek >
Výroba "spirtu" po ukrajinsku, 23.4.2016
Když jsem byl na Ukrajině, častovali nás spirtem - pálenka z řepného cukru. Domorodci říkali - cukr, voda, kvasnice a za 14 dnů pijeme. Tak jsem to zkusil - 90 litrů vody, 20 kg cukru, vinné kvasinky, pokojová teplota - ani se to nehne... Říkám... celý příspěvek >
Aceton v pálence - lze vyvětrat a kde se bere?, 2.1.2016
Přátelé, dostal jsem od známých na přepálení 100 litrů překvašeného jablečného moštu. Už při prvním pálení na začátku teklo cosi, co smrdělo jako kanagom a chuť to mělo štiplavou, nedalo se to udržet v puse, musel jsem vyplivnout. Tak jsem už při... celý příspěvek >
Růže Traumfrau, 4.6.2013
Růže je teď v kontejneru, jak byla zakoupena. A mám dojem, že to je velkokvětá. V kontejneru bych ji každopádně nenechala, buď bych přesazovala do nádoby a musela by vydržet do příštího podzimu a pak by šla na stálé místo, nebo bych ji zasadila do... celý příspěvek >
Růže Traumfrau, 4.6.2013
Můžete mně někdo poradit - dostala jsem růži Traumfrau a nemám momentálně možnost ji hned vysadit. Na internetu jsem se dozvěděla, že tento typ růže je vhodný i pro pěstování v nádobách. Máte někdo zkušenosti? V nejhorším případě bych růži letos... celý příspěvek >
Cupressocyparis leylandii, 31.1.2013
Túje nemám moc ráda, raději bych potom volila něco úplně jiného. Potřebuji odclonit souseda, který postavil přístřešek vysoký 4 m. Původně jsem myslela na opletku, ale ta by potřebovala hodně silnou konstrukci. Nenapadá vás něco, jak ten plot tam... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika