Příspěvky uživatele - 2.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní sekačka, 5.8.2020
Jak je na tom značka vega?
Zahradní sekačka, 5.8.2020
Díval jsem se na Riwall PRO RPM 5355. Ale tu značku vůbec neznám. Píší že to má motor tx, to nevím co je za značku
Zahradní sekačka, 4.8.2020
Děkuji za radu, ale já se ptám na rotační sekačky. A spíš prosim o radu, kterou značku. Ne konkrétní typ.
Zahradní sekačka, 4.8.2020
Chci levnou funkční sekačku, bez zbytečných věcí, co se mohou pokazit.
Zahradní sekačka, 3.8.2020
Ahoj, dodělala mi sekačka, tak bych chtěl koupit novou. Teď je hromada značek a vůbec se v tom nevyznám, proto mám prosím dotaz, kterou sekačku vybrat? Kritéria jsou aby byla co největší, třeba kolem 50cm a víc průměr košení, pojezd, mulčování,... celý příspěvek >
Vari sekačka, 12.7.2020
Vari Líza 60 s motorem honda žere řemeny a nefunguje pojezd. Bylo to v opravně několikrát, ale problém se vrací. Prosim o radu v čem by mohl být problém, už si to raději opravím sám. Jaka je dostupnost dílů?
Jakou sekáčku?, 7.7.2020
Možná zahradní traktůrek ale bez hydro převodovky, protože ta se v kopcích pokazí.
Pubert First 55P, 1.7.2020
Ahoj, chtěl jsem se prosím zeptat na zkušenosti s tímto kultivátorem na sekání přerostlé trávy a normálního porostu. Jak je na tom motor a obecně kvalita, děkuji.
Žlté čerešne - Belice, 10.5.2019
Loni jsem degustoval první plody v jedné pražské třešňovce 13.5.! Někde jsem tu na fórum házel snad i foto... Mittw.
Otcovo, 28.9.2018
Mimochodem Otcovo se vyskytuje v rodokmenu Admirála hned 2x.;-)
Zimné hrušky, 17.2.2018
Letos je to slabota. Nic pozdne zimniho uskladneno neni. V predchozich letech velmi zaujaly Mechelenska a Sterkmanova.
Aronie, 7.12.2017
Ad pan Rafael. Mate stale jeste neco z Vasi rozsahle aroniove vysadby? Sklizite to? Diky. Zdravi Mittwoch
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 17.9.2017
Mam 3 zelizka v ohni, ale u vsech tri nemuze byt ze vse jen podle me. A neni v tom manzelka.:-D 1) 550.m.n.m., chladne podhuri: Byly velke pozdni mrazy, ktere vsak vzdy vyrazne zpozdi raseni stromku a ochrani je tak. Presto tresne 0, slivone 20%... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 14.1.2017
My letos sejem semacke Hamik, Amy, Oreny, Demetera. Madarske Feherozon, Elefantormany, Greygo, Albaregia. Pane Stanislave, ozvete se klidne. Madarskych mam spoustu (asi 15-20 odrud, vc. koreninovych ci palivych), sice z roku 2014, tedy s nizsi... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika