Příspěvky uživatele - 220.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrůdy, 12.10.2020
Strom je pěstovaný v nížině v Polabí. Některé plody vykazovaly menší strupovitost, ale žádný extrém typu GD či podobně. Proti strupovistosti stromek stříkán nebyl. Dostal max. 3 postřiky vápenným hnojivem. Angold mám kousek vedle a ten je chutově... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 28.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat a zároveň poradit, jak odstranit tento problém. Mám odrůdu jabloně Gold Bohemia na podnoži M26 a již cca druhý nebo třetí rok za sebou mají všechny plody tyto rzivé skvrny. Dočetl jsem se, že se jedná... celý příspěvek >
Golden Delicious, 15.9.2017
Také se divím, ale asi máme štěstí. před 2 lety jsme vysadili třetí strom asi 150 metrů vedle a ten už je úplně jiný. Strupovitost jedna báseň. Možná to zní divně, ale stromy mají hustou korunu, jsou dá se říci ve stínu ostatních stromů a... celý příspěvek >
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 27.8.2007
Ahoj odborníci. Mám pilu Dolmar PS 33/35 (doufám, že mne nezavrhnete jako amatéra, který těm co kácí lesy nesahá ani po kolena) Odešlo mi zapalování. Je to takový malý blok s vn kablíkem ke svíčce. Nemohu jej nikde sehnat, nebo lépe řečeno,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika