Příspěvky uživatele - 55.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírkové rostliny, 13.9.2017
Máme také nové jezírko, takže v něm zatím moc kytiček není. Protože je vyložené fólií, nemá žádnou bahenní, příbřežní oblast a vodu je (zřejmě díky filtraci) docela čistá. Zřejmě to vadí řezanům, protože ty cca po měsíci od koupení a vložení do vody,... celý příspěvek >
Paulownia - poškozené větve, 7.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, při obhlížení Paulownie, jestli se už náhodou letos nechystá konečně vykvést, jsem si všiml poškozených větví, ve kterých jsou díry. Díry jsou poměrně hluboké, ale jsou zaschnuté a nic z nich nevytéká. Na celém stromě jsem jich napočítal... celý příspěvek >
Nektarinka - boule na větvích, 24.2.2017
Měl jste pravdu. Jedná se o moniliozu plodů, která se projevuje pouze na plodech a ne na listech. Je to velmi infekční choroba, teď se budu se obávat obávat jak o nektarinku, tak o blízko zasazenou meruňku. Děkuji.
Nektarinka - boule na větvích, 24.2.2017
Jednu z boulí jsem ulomil a nevypadá jako přischlý plod k větvi. Je to velmi tvrdé a na větvi to drželo pevně. Větev pod boulí je poškozena a vytéká z ní míza. Navíc minulé léto nic s listy nebylo, myslím typická spála listů.
Nektarinka - boule na větvích, 23.2.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, na větvích nektarinky jsem si všiml nehezkých boulí, které tam na podzim nebyly. Stromek je mladý a minulý rok měl poprvé spoustu květů, které však omlátily kroupy, takže vlastně nevíme, jestli vůbec plodí. Kousek vedle máme meruňku a té nic... celý příspěvek >
Paulownia plstnatá - nekvete, 29.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, asi před 3 roky jsem v zahradnictví zakoupil Paulownii, která už byla víc jak 4 m vysoká. Zasadil jsem ji doprostřed zahrady, s předpokladem, že jednou to bude největší strom na našem pozemku. Roste pěkně, zdá se, že se jí daří. Velké... celý příspěvek >
Plastový kompostér a žížaly, 10.4.2016
Rád bych je "choval", ale přeci jen je to kompost na zahradě :-). To je asi rozdíl proti "vermikrabičce" někde po schody (neberte to prosím, že si z vašeho vermikompostu dělám legraci, to nemám v úmyslu). Když budu každý den kontrolovat jeho vlhkost,... celý příspěvek >
Plastový kompostér a žížaly, 8.4.2016
Dobrý den, před asi 3 roky jsem zakoupil plastový kompostér, do kterého jsem v průběhu sezóny přidával posekanou trávu, vyryté drny, občas nějaký zbytek z kuchyně (jen ty co patří do kompostu) a trochu shrabaného listí. Zhruba po roce a půl jsem... celý příspěvek >
Určení jabloní, 31.8.2015
Já vím, že je ještě brzy. Dávám tomu tak 14 dní a budeme chytřejší :-) Díky
Určení jabloní, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, abych nezakládal stejně pojmenované téma, připojím se se svým dotazem. Mám na zahradě dvouletý stromek jabloně a letos má poprvé plody - 1 jablko. Bohužel nevím co je to za druh, zkusíte mi prosím poradit? Děkuji Tom.
Borovice cerna - usycha nebo prirozeny podzimni opad jehlici, 20.9.2013
Nedávno jsem se tu ptal na to samé u mojí borovice. Ač jsem nakonec nepoužil žádné hnojivo a neudělal žádné opatření (děkuji všem za poskytnuté rady), žloutnutí se samo zastavilo a vypadá to, že borovice nijak nestrádá. Také u mne jde o čerstvě... celý příspěvek >
Nové jehličnany reznou, 29.6.2013
Borovici hnědnou jehlice nejen u kmenu (tam tedy nejvíc), ale i na větvích. Nepřipadá mi to jako běžný jev. O sypavce jsem četl, že jehlice jakoby proužkují, což na těch mých není. Není na místě podpora růstu nějakým přihnojením? TB.
Nové jehličnany reznou, 28.6.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, asi před měsícem jsem v jednom středočeském zahradnictví koupil a hned zasadil borovici bělokorou, cypřišek nutkajský a javor dlanitolistý bloodgood. Vše bylo v balu, zdály se v pořádku. Ani jedné rostlině se však nedaří. Cypřišku i borovici... celý příspěvek >
Odstranění plevelů pomocí netkané textilie?, 29.4.2013
To je jasné, že nezasadím rododendron vedle bodláku . Ty největší mrchy vytrhám. Nejste ta Lída, co mi radila už v tématu "Plot z keřů-2 funkce"?
Odstranění plevelů pomocí netkané textilie?, 27.4.2013
Dobrý den, minulý rok při osevu trávníku jsem vynechal pruh široký cca 4 m pro pozdější výsadbu různých rostlin. Nyní, když se chystám rostliny vysadit, pruh je značně zaplevelený. Nabízí se 2 varianty - 1. aplikace Roundupu 2. vysazení rostlin a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika