Příspěvky uživatele - 247.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Narančila, 13.9.2017 Obsahuje fotku
Pěstování je jednoduché.. v zimě doma, v létě venku.. plodí jak o závod. Plody dozrávají zhruba kolem Vánoc. Pokud ji máte venku když kvete tak se o opylování postarají včeličky. Plody jsou výborné, povětšinou samy zralé a oranžové odpadnou. Nechávám... celý příspěvek >
Odzimování fíkovníku, 6.6.2017 Obsahuje fotku
Děkuji za reakci.   Zkusím mu dát čas do podzimu a pokud nic tak místo něj přijde nějaký ten ovocný stromeček.   Bylo mi ho líto že je vyhozený a protože jsem nepoučitelná tak všechno tahám domů a zachraňuji.  Ona vůbec... celý příspěvek >
Odzimování fíkovníku, 5.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravím.  Fíkovník pěstuji léta, letošní zima mu tedy dala hodně zabrat, ale zvládl ji.. našla jsem vyhozený fíkovník, zřejmě ho někdo zapomněl uklidit a prožil si celou zimu venku v květináči.. a protože pořád neobrážel tak ho vyhodili.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika